Francuska – Industrijski laseri – Nouvelle procédure : Acquisition d’un laser de haute énergie et prestations associées par DGA-TA
Opis
Ovo je ugovor u dijelovima. Opseg ugovora obuhvaća nabavu lasera snage od najmanje 5 J, njegovu dostavu i instalaciju na lokaciji Odeillo (departman 66) u Pirinejima na 1600 m nadmorske visine, njegovu puštanje u pogon i pratnju pri puštanju u pogon, kao i preventivno održavanje tijekom razdoblja od 24 mjeseca. Opseg također obuhvaća nabavu opreme za karakterizaciju impulsa, računala i softvera povezanih s ovim laserom. Budući da ovaj ugovor može imati značajne tehničke nepredvidivosti, obuhvaća će dio za narudžbe na temelju rezervi za potencijalnu nabavu roba i usluga koje nije bilo moguće točno definirati u prvobitnom javnom ugovoru. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Ovaj aviz slijedi na javni poziv na natječaj broj JO S 119/2025 od 25/06/2025, koji je proglašen bez posljedica zbog neuspjeha, u skladu s odredbama članka R.2385-1. Zakona o javnim nabavkama. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Navodi se da je krajnji rok za dostavu ponuda za ovu novu postupak 07/04/2026 u 12:00 (pariško vrijeme). One navedene u odjeljku 5.1.12 su u formatu UTC. Radi se o obrani ugovora. Kandidati moraju navesti u svojoj kandidaturi hoće li se prijaviti samostalno ili u skupini. Kandidatima je zabranjeno za ugovor predložiti više ponuda djelujući istovremeno: 1. u svojstvu pojedinačnih kandidata i članova jedne ili više skupina; 2. u svojstvu članova više skupina. Sastav skupine može se promijeniti, a moguće je i formirati nove između dostave kandidatura i kraja pregovora, ako su svi članovi nove skupine, predstavljene u fazi ponuda, bili ovlašteni u fazi kandidatura da predstave ponudu ili sudjeluju u njoj, barem kao prihvaćeni podizvođač u fazi kandidature. Nova skupina mora poštovati zahtjeve vezane za sposobnosti kandidata. Osim toga, primjenjuju se odredbe članka R2142-23 i R2342-14 Zakona o javnim nabavkama. Dovoljavanje svih elemenata/dokumenata navedenih u odjeljcima 2.1.6, 5.1.9, 5.1.12 je od suštinskog značaja, inače će se kandidatura gospodarskog subjekta odbiti. Dokumenti predloženi u podršci kandidaturama na drugom jeziku od francuskog jezika moraju biti priloženi s prijevodom na francuski. Samo francuska verzija ima snagu zakona. U skladu s člankom R 2342-7 Zakona o javnim nabavkama, ova postupak nije otvorena za gospodarske subjekte iz zemalja koje nisu članice Europske unije ili Europskog gospodarskog prostora.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Spektrométerek – MARCHE PUBLIC PORTANT SUR L'ACQUISITION D'UN SPECTROMÈTRE D'ABSORPTION INFRAROUGE
CNRS - DR17FrancuskaSpectrometersLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Rok za 33 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Szintmérő berendezések – Optimisation des collectes en Apport Volontaire sur le territoire du SM SIROM Flandre Nord
SIROM Flandre NordFrancuskaLevel-measuring equipmentUrban solid-refuse collection servicesRok za 31 danObjavljeno na 01. ruj 2026.
Franciaország – Kromatográfok – ACHAT D’UNE CHAINE DE CHROMATOGRAPHIE LIQUIDE DE HAUTE PERFORMANCE COUPLÉE À UN SPECTROMÈTRE DE MASSE TRIPLE QUADRIPOLAIRE POUR LABÉO
GIP LABEOFrancuskaChromatographsRok za 26 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Franciaország – Mennyiségmérő műszerek – Acquisition d’un système de métrologie pour Laboratoire de Mécanique des Fluides et d’Acoustique – (UMR5509 - CNRS)
CNRS Rhône AuvergneFrancuskaInstruments for measuring quantitiesRok za 27 danaObjavljeno na 31. kol 2026.