Njemačka – Farmaceutski proizvodi – Open house Arzneimittelrabattverträge Brodalumab, ATC L04AC12
Opis
Ne radi se o otvoreni postupak, nego o tzv. open-house model! Obrazac za otvoreni postupak koristi se samo zato što ne postoji obrazac za open-house model. Ugovori koji se zaključuju u open-house modelu ne podliježu propisima o javnim nabavkama zbog nedostatka odluke o izboru. Koristiti ovaj obrazac ne znači da se podvrgava propisima o javnim nabavkama. AOK Bayern namjerava s interesiranim farmaceutskim tvrtkama zaključiti neisključive popustne ugovore o tvari Brodalumab, ATC L04AC12, prema § 130c st. 1 SGB V. AOK Bayern nudi svim interesiranim farmaceutskim tvrtkama koje ispunjavaju navedene uvjete za kvalifikaciju zaključivanje identičnih i neindividualno pregovarivih popustnih ugovora. Najraniji mogući početak ugovora je 01.04.2026, svi ugovori završavaju 31.03.2028. Zaključivanje ugovora je tijekom ovog razdoblja moguće u bilo koje vrijeme, ali najkasnije 03.02.2028. Ugovori se mogu otkazati s rokom od jednog mjeseca do kraja mjeseca. Ako stupi na snagu ugovor o popustu na lijekove s tvariju koja je predmet ugovora, zaključen u otvorenom postupku na razini Savezne Republike ili pokrajine, open-house ugovori se automatski povlače za odgovarajući razdoblje. Ugovor će se zaključiti s svim interesiranim farmaceutskim tvrtkama koje će dokazati svoju kvalifikaciju ispunjenom i potpisanom samozavjerom o pouzdanosti. Farmaceutski poduzetnik mora predati ispunjeni i potpisani (potpis mora se izvoditi iz izvoda iz registra trgovanja, u suprotnom je potrebno predložiti ovlast) ugovor uz ispunjenu i potpisanu prilogu "Odredba lijekova koji su predmet ugovora" te ispunjenu i potpisanu samozavjeru o pouzdanosti. Dokumentacija se može predati IZVANJSKI RUČNO POTPISANOM OBLIKU IZVANJSKI ELEKTRONSKOM KVALIFICIRANOM ELEKTRONSKOM POTPISOM. Dokumentacija potpisana ručno u pisanoj formi mora se poslati u dva izvornika na sljedeću adresu: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Vergabestelle SGB V ZE25 open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München ELEKTRONSKA dokumentacija s kvalificiranom elektronskom potpisom mora se predati preko komunikacijskog područja na portalu www.dtvp.de. Ako se potpuna i ispravna dokumentacija primi do 03. svakog mjeseca, ugovor počinje sljedećeg prvog dana u mjesecu, inače sljedećeg prvog dana u mjesecu. U slučaju dokumentacije potpisane ručno u pisanoj formi, potrebno je prije poslati potpunu, ispunjenu i potpisanu dokumentaciju kao skeniranu datoteku na e-poštu [email protected] ili preko komunikacijskog područja na portalu www.dtvp.de, ako se potpuni i ispravni izvornici u papirnom obliku primaju do 10. mjeseca u AOK Bayern, Vergabestelle. Molimo obratite pozornost na upustvo za ispunjavanje, koje je dostupno na www.dtvp.de pod vergabeunterlagen. Interesirane farmaceutske tvrtke mogu na portalu www.dtvp.de u projektu za open-house postupak zatražiti otključavanje vergabeunterlagen. U ovoj objavi nalazi se link na portal. Kao potencijalni partneri ugovora u obzir dolaze samo farmaceutske tvrtke. Dokumentacija open-house postupka otključava se samo farmaceutskim tvrtkama kao potencijalnim partnerima ugovora i mora se strogo čuvati kao povjerljiva. Zatraživanje otključavanja od strane tvrtki potvrđuje povjerljivo rukovanje dokumentacijom.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHNjemačkaPharmaceutical productsRok za 41 danObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergNjemačkaMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentNema rokaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumNjemačkaMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesRok za 31 danObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSNjemačkaAutoclavesRok za 30 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.