Poljska – Električna energija – Zakup energii elektrycznej do obiektów Gminy Środa Wielkopolska na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.
Opis
Predmet ovog naređenja je dostava električne energije za 273 objekta Općine Środa Wielkopolska (točke potrošnje električne energije nazvane PPE) navedene u SWZ III – Detaljan opis predmeta naređenja (Popis PPE), smještenih na području Grada i Općine Środa Wielkopolska. Potražnja električne energije u razdoblju od 01.01.2027. do 31.12.2027. maksimalno iznosi: 2413,000 MWh (slovno MWh: dva tisuće četiri stotice trinaest 000/100), odnosi se na taryfne grupe C11, C11o, C12a, C12b, C21 i ima samo orijentacijski i procjenatvni karakter, služeći samo za usporedbu ponuda. Ne predstavlja za Naručitelja obvezu za kupnju električne energije u navedenoj količini. Dostava električne energije će se odvijati neprekidno tijekom cijelog razdoblja objavljenog u naređenju. Postupak se provodi u obliku neograničenog natječaja na temelju čl. 132 i sl. Zakona od 11. rujna 2019. - Zakona o javnim nabavkama (dalje: ZJN) (tj. Službeni list RS od 2024. br. 1320 sa izm.) te izvršnih akata ZJN. Dostava električne energije će se odvijati na uvjetima određenim propisima Zakona od 10. travnja 1997. – Energetski zakon te u skladu s propisima izvršnim za ovaj zakon, posebno sa standardima kvalitete usluge korisnicima određenim u propisu Ministra Energije od 6. ožujka 2019. o detaljnim pravilima oblikovanja i kalkulacije taryfa te razračuna u prometu električnom energijom. Kvalitativni parametri električne energije u distribucijskom dijelu regulira propis Ministra Gospodarstva od 4. svibnja 2007. o detaljnim uvjetima funkcioniranja elektroenergetskog sustava.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Lengyelország – Fényelektromos napelemmodulok – Klaster Energii Pogórza Dynowskiego – inicjatorem rozwoju lokalnych odnawialnych źródeł energii – instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz wodorowy magazyn energii
MIASTO I GMINA JAWORNIK POLSKIPoljskaSolar photovoltaic modulesAir cylindersEngineering design servicesRok za 29 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Lengyelország – Napelemes berendezések – Odnawialne źródła energii na budynkach użyteczności publicznej szansą na poprawę jakości powietrza w Tychach – II etap, 13 budynków użyteczności publicznej.
Gmina Miasto TychyPoljskaSolar installationEngineering design servicesElectrical power systems design servicesRok za 18 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Lengyelország – Villamos energia – Dostawa energii elektrycznej w 2027 r. - ZK-DZP.262.15.2026
Politechnika BiałostockaPoljskaElectricityElectricity, heating, solar and nuclear energyRok za 33 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Lengyelország – Dízelolaj – Dostawa (zakup) oleju napędowego do pojazdów Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Słupsku Spółka Akcyjna
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Słupsku Spółka AkcyjnaPoljskaDiesel oilRok za 32 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.