Njemačka – Farmaceutski proizvodi – Abschluss einer nicht-exklusiven Rabattvereinbarung nach § 130a Abs. 8 SGB V zum Wirkstoff Pridinol, ATC M03BX03 für die Zeit 01.04.2026 - 31.03.2028 (zzgl. Verlängerungsoption 1x12 Monate)
Opis
§ 130a st. 8 SGB V omogućuje zdravstvenim osiguravateljima i farmaceutskim poduzećima da zaključuju okvirne ugovore o popustima o lijekovima koje se naplaćuju na račun zakonskih zdravstvenih osiguranja. U pogledu na to, na osnovu propisa o javnim nabavkama, DAK-Gesundheit provodi redoviti postupak formalnih postupaka nabavke na osnovu aktivne tvari, prema propisima 4. dijela GWB. Za lijekove koje će ponuđač bliže navesti u prilogu 2 ugovora, za navedeni aktivni sastojak Pridinol, ATC M03BX03, DAK-Gesundheit namjerava da do stupanja na snagu novih ugovora o popustima na lijekove zaključi ugovore o popustima na lijekove s što više zainteresiranih farmaceutskih poduzeća. Ugovor o popustu u okviru modela odobrenja za navedeni aktivni sastojak prvi put stupa na snagu 01.04.2026. i završava 31.03.2028. (plus opcija produženja 1x12 mjeseci). On se automatski završava bez obzira na to, kada stupi na snagu ekskluzivni ugovor.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Abschluss eines nicht exklusiven Rabattvertrages nach § 130a Abs. 8 SGB V zu Arzneimitteln mit dem Wirkstoff Guanfacin (ATC-Code: N06BA21).
AOK Niedersachsen. Die Gesundheitskasse.NjemačkaPharmaceutical productsRok za 726 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Open house Arzneimittelrabattverträge zum Wirkstoff Ticagrelor, ATC B01AC24
AOK Rheinland-Pfalz/Saarland - Die GesundheitskasseNjemačkaPharmaceutical productsRok za 210 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Németország – Testápoló termékek – Rahmenvertrag über Lieferung von Toilettenpapier / Papierfalthandtücher / flüssige Handwaschseife (GB StMUV)
Freistaat Bayern, vertreten durch das Bayerische Landesamt für UmweltNjemačkaPersonal care productsSoapToilet paperRok za 34 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Open house Arzneimittelrabattverträge zum Wirkstoff Oxycodon und Naloxon, ATC N02AA55
AOK Rheinland-Pfalz/Saarland - Die GesundheitskasseNjemačkaPharmaceutical productsRok za 240 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.