Natrag na pretraživanje
Španjolska – Usluge upravljanja lučkim poslovanjem – Concurso público para el otorgamiento de concesión administrativa de ocupación de dominio público portuario para la implantación de un centro empresarial de tecnología e innovación destinado a emprendimiento, oficinas, formaciones y eventos en la NAVE EFO 16 de la Marina de Valencia (referencia concurso: CDP0325).
Autoridad Portuaria de ValenciaŠpanjolskaObjavljeno na 25. sij 2026.
Nije naveden rokOpis
Predmet natječaja je odabir ponude za kasniju dodjelu upravne koncesije za korištenje javnog vlasništva luke za uvođenje poslovnog centra za tehnologiju i inovacije namijenjenog poduzetništvu, uredima, obuci i događajima u NAVI EFO 16 luke u Valenciji, u skladu s člankom 86. Zakona o državnim lukama i trgovačkoj mornarici, ujedinjenog teksta, odobrenog Kraljevskim dekretom 2/2011, od 5. rujna, i ostalim propisima koji su primjenjivi.
CPV kodovi
Port operation services
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – Servicio de almacenamiento, manipulación y transporte del material promocional y corporativo del Patronat de Turisme Costa Brava Girona
Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SAŠpanjolskaStorage and warehousing servicesRok za 27 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Spanyolország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Servicio de instalación en la vía pública de carteles, y montaje de colegios electorales, correspondientes a procesos electorales regidos por la Ley Orgánica de Régimen Electoral General
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de MurciaŠpanjolskaCargo handling and storage servicesRoad transport servicesSupporting and auxiliary transport services; travel agencies servicesRok za 25 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – SERVEI D’EMMAGATZEMATGE, CUSTÒDIA, TRANSPORT DE LES HISTÒRIES CLÍNIQUES (HHCC) PASSIVES I ACTIVES I LA DIGITALITZACIO DE MICROFILMS DE L’HOSPITAL UNIVERSITARI DE BELLVITGE
Hospital Universitario de BellvitgeŠpanjolskaStorage and warehousing servicesRok za 18 danaObjavljeno na 18. kol 2026.
Spanyolország – Kikötőüzemeltetési szolgáltatások – CONCURSO PÚBLICO CON OBJETO DE SELECCIONAR LA OFERTA QUE SE TRAMITARÁ PARA EL OTORGAMIENTO DE UNA CONCESIÓN ADMINISTRATIVA PARA LA CONSTRUCIÓN Y EXPLOTACIÓN DE UNA INSTALACIÓN DE VARADERO EN LA ZONA ESTE DE LA DÁRSENA DE MARINA DEL CANTÁBRICO DEL PUERTO DE SANTANDER
Autoridad Portuaria de SantanderŠpanjolskaPort operation servicesNema rokaObjavljeno na 18. kol 2026.