Francuska – Savjetodavne usluge u području zdravlja i sigurnosti – Réalisation de Missions de coordination en matière de sécurité et de protection de la santé (CSPS) au profit des opérations et programmes (hors programmes spécifiques) et des centres de la Direction Générale de la DGA (Direction Générale de l’Armement )
Opis
Navedeno je da je datum i vrijeme za predaju prijedloga zahtjeva određeno u odjeljku 5.1.12 svakog od lotova. Radi se o ugovoru o obrani ili sigurnosti. *********************************************************************************************************************************************************************************************** Ova konzultacija pokrenuta je zbog odluke da se ne obavi javna nabava zbog razloga koji ne proizlaze iz neuspjeha postupka. Uistinu, prethodni postupak prije ove konzultacije proglašen je bez posljedica za sve lotove zbog općeg interesa zbog materijalne pogreške. *********************************************************************************************************************************************************************************************** Ugovor je jednodijelni okvirni ugovor koji se izvršava putem naloga. Vrijeme važenja okvirnog ugovora je 7 godina, neobnovljivo. Procijenjena vrijednost je 8 800 000,00 € bez PDV-a. Usluge koje su predmet ovog okvirnog ugovora sastoje se od izvođenja misija CSPS u vezi s različitim vrstama gradilišta potrebnih za programe i operacije naoružanja koje provodi DGA, posebno koordinaciju SPS u vezi s građevinskim i građevinskim radovima, kao i radovima koji predstavljaju posebne rizike navedene na popisu određenom uredbom predviđenom člankom L.4532-8 Radnog zakona kao što je: - Podizanje sredstava ili mehaničkih, električnih, elektroničkih materijala u unutrašnjosti lokaliteta ili na otvorenom; - Postavljanje ili ponovno postavljanje mehaničkih, električnih, elektroničkih sredstava na istom mjestu, u unutrašnjosti lokaliteta ili na otvorenom; - Razmontiranje ili rušenje građevina ili mehaničkih, električnih, elektroničkih sredstava u unutrašnjosti lokaliteta ili na otvorenom; - Gradnja ili uređenje građevina ili mehaničkih, električnih, elektroničkih sredstava u unutrašnjosti lokaliteta ili na otvorenom. Ovaj okvirni ugovor podijeljen je na deset lotova koji odgovaraju deset različitih geografskih zona u kojima se obavljaju usluge koordinacije SPS (CSPS): - Lot br. 01: Izvođenje misija koordinacije u vezi s sigurnošću i zaštitom zdravlja (CSPS), kategorije 1, 2 i 3, u zoni "Île de France / Nord" - Lot br. 02: Izvođenje misija koordinacije u vezi s sigurnošću i zaštitom zdravlja (CSPS), kategorije 1, 2 i 3, u zoni "zapad" - Lot br. 03: Izvođenje misija koordinacije u vezi s sigurnošću i zaštitom zdravlja (CSPS), kategorije 1, 2 i 3, u zoni "Jugo-zapad" - Lot br. 04: Izvođenje misija koordinacije u vezi s sigurnošću i zaštitom zdravlja (CSPS), kategorije 1, 2 i 3, u zoni "Jug" - Lot br. 05: Izvođenje misija koordinacije u vezi s sigurnošću i zaštitom zdravlja (CSPS), kategorije 1, 2 i 3, u zoni "Jugoistok" - Lot br. 06: Izvođenje misija koordinacije u vezi s sigurnošću i zaštitom zdravlja (CSPS), kategorije 1, 2 i 3, u zoni "Istok" - Lot br. 07: Izvođenje misija koordinacije u vezi s sigurnošću i zaštitom zdravlja (CSPS), kategorije 2 i 3, u zoni "Atlantski ocean" - Lot br. 08: Izvođenje misija koordinacije u vezi s sigurnošću i zaštitom zdravlja (CSPS), kategorije 2 i 3, u zoni "Indijski ocean" - Lot br. 09: Izvođenje misija koordinacije u vezi s sigurnošću i zaštitom zdravlja (CSPS), kategorije 2 i 3, u zoni "Pacifički ocean" - Lot br. 10: Izvođenje misija koordinacije u vezi s sigurnošću i zaštitom zdravlja (CSPS), kategorije 2 i 3, u zoni "Ostalo svijeta" Usluge moraju primijeniti opće principe prevencije kako bi se osigurala sigurnost i zaštita zdravlja osoba koje rade na građevinskom ili građevinskom radu ili radovima koji predstavljaju rizike.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Mérnöki tanácsadó és konzultációs szolgáltatások – Mise à jour du Schéma Directeur des Eaux Usées sur le Territoire de la CARENE
Saint-Nazaire Agglomération - la CARENEFrancuskaAdvisory and consultative engineering servicesEngineering servicesEngineering studiesRok za 31 danObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Építészeti és ezzel kapcsolatos szolgáltatások – Mission de maîtrise d'œuvre pour la rénovation des Bains Pompéiens
Commune de DeauvilleFrancuskaArchitectural and related servicesRok za 59 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Várostervezési szolgáltatások – Le présent marché a pour objet d'une part l'élaboration du Plan Local d'Urbanisme Intercommunal valant Programme Local de l'Habitat à l'échelle de la Communauté de Communes du Bonnevalais et d'autre part la réalisation d'un diagnostic agricole
Communauté de Communes du BonnevalaisFrancuskaUrban planning servicesRok za 41 danObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – MARCHE DE MAITRISE D'OEUVRE - REHABILITATION DE BUREAUX EN LOGEMENTS - 36 B RUE BIBERACH - 26000 VALENCE
VALENCE ROMANS HABITATFrancuskaArchitectural, engineering and planning servicesRok za 26 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.