Francuska – Razni prehrambeni proizvodi – Fourniture de produits alimentaires frais nécessaires à la confection des repas servis dans les établissements adhérents au groupement de commande
Opis
Ova konzultacija se odnosi na opskrbu svježim namirnicama potrebnim za pripremu obroka koji se serviraju u ustanovama članicama skupine naručitelja, čije je sjedište u Lycée Francis Jammes d’Orthez. Usluge će biti predmet okvira ugovora u smislu članka L 2125-1, R2162-1 do R 2162-6 i R2162-13 do R2162-14 Zakona o javnim nabavkama od 1. travnja 2019. U skladu s člankom R2162-14 Zakona o javnim nabavkama, okvirni ugovor se izvršava po mjeri izdavanja narudžbenica bez pregovora ili ponovnog natječaja s nositeljem. Da bi se osigurali dobavljači ovog javnog ugovora, minimalne i maksimalne količine, na koje se svaki član obvezuje ugovorno, nalaze se u priloženim bordereima jediničnih cijena.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Készételek – Achat de repas en liaison froide (2 lots)
COMMUNAUTE DE COMMUNES DU VEXIN NORMANDFrancuskaPrepared mealsMeal-preparation servicesRok za 38 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Franciaország – Mélyfagyasztott termékek – FOURNITURE ET LIVRAISON DE DENREES ALIMENTAIRES SURGELEES DESTINEES A LA RESTAURATION COLLECTIVE DE L'ASPP
A.S.P.P. Association d'Action Sociale en faveur des Personnels de la Ville de Paris et du Département de ParisFrancuskaDeep-frozen productsFresh or frozen vegetablesFrozen vegetablesRok za 31 danObjavljeno na 31. kol 2026.
Franciaország – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – Fourniture de produits alimentaires et non alimentaires relatifs à l’activité de restauration collective
Groupement des EPLE du 11 et du 66FrancuskaFood, beverages, tobacco and related productsDeep-frozen productsDairy productsRok za 41 danObjavljeno na 30. kol 2026.
Franciaország – Különféle élelmiszertermékek – FOURNITURES DE DENR2ES ALIMENTAIRES POUR LA RESTAURATION SCOLAIRE DE LA VILLE DE SAINT-SAVOURNIN
MAIRIE DE SAINT SAVOURNINFrancuskaMiscellaneous food productsMeatFresh poultryRok za 45 danaObjavljeno na 30. kol 2026.