Francuska – Razna oprema za prijevoz i rezervni dijelovi – FOURNITURE DE PIECES DETACHEES DIVERSES D'EQUIPEMENTIERS POUR LES AUTOBUS ET AUTOCARS DE MARQUE IRIZAR DE LA REGIE DES TRANSPORTS METROPOLITAINS (RTM)
Opis
1/ Okvirni ugovor mora omogućiti opskrbu rezervnim dijelovima kako bi se osigurala održavanje (kurativno i preventivno) autobusa i autobusnih linija, poštovanje garantije proizvođača te popravci u slučaju sudara. Usluge su opisane i izvršavaju se u skladu s odredbama Posebnog priručnika s klauzula (CCP) i njegovim prilogom, dokumentima koji su priloženi s ovim Obavijestima o javnom pozivu na natječaj (AAPC). 2/ Ovaj javni ugovor sklopljen je postupkom s pregovaranjem, u skladu s člancima L2124-3, R2124-4 i R2161-21 do R2161-23 Zakona o javnim nabavkama. Radi se o okvirnom ugovoru u smislu članaka L2125-1.1° i R2162-2 i sl. Zakona. Okvirni ugovor je multioperaterski, sklopljen s dva gospodarska operatera (pod rezervom dovoljnog broja primjerenih primljene ponuda), izvršen emitiranjem narudžbenih listova, emitiranih po potrebi (u uvjetima određenim člancima R2162-13 i R2162-14 Zakona), na način devolucije u kaskadi definiran u Pravilniku o kandidaturi i Posebnom priručniku s klauzula (CCP), koji su priloženi ovom AAPC. 3/ U skladu s člankom R2162-4 Zakona, okvirni ugovor je sklopljen bez minimalnog iznosa obveze i s maksimalnim iznosom obveze na njegovom trajanju, to jest 1 100 000,00 EUR bez PDV-a. 4/ Radi se o javnom ugovoru o opskrbi koji se odnosi na Posebni priručnik s administrativnim klauzulama primjenjivim na javne ugovore o opskrbi i usluge (CCAG/FCS), odobrenim odlukom od 30. ožujka 2021. 5/ Trajanje okvirnog ugovora je pet godina od datuma njegovog obavijestivanja.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Rohammentők – Acquisition d'un à deux Véhicules Légers Infirmiers (VLI)
SDIS 29FrancuskaParamedic vehiclesRok za 3 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Úszószerkezetek – Fourniture de barrage hauturier à un seul point de gonflage sur touret au profit du Centre d’Expertise de la sauvegarde maritime (CENTEX SAUVMAR).
PFC BrestFrancuskaFloating structuresRok za 31 danObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Utasbeszállító lépcsők és hidak repülőgépekhez – Fourniture et maintenance de rampes d'embarquement pour toutes les plateformes d'Aéroports de Paris
Aéroports de parisFrancuskaPassenger boarding bridges and stairs for aircraftPassenger boarding stairs for aircraftRepair, maintenance and associated services of vehicles and related equipmentNema rokaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Furgonok – Achat de 6 véhicules neufs type fourgonnette frigorifique pour le service de portage de repas à domicile du CCAS de Brive.
CCAS de BriveFrancuskaVansRok za 34 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.