Natrag na pretraživanje
Njemačka – Usluge na području sigurnosti – Wach- und Sicherheitsdienst
Kreis Herzogtum LauenburgNjemačkaObjavljeno na 19. srp 2026.
Nije naveden rokOpis
Kreis Herzogtum Lauenburg objavljuje ponovni javni natječaj za obavljanje poslova nadzora i sigurnosti na 14 objekata u 3 lota od 15.01.2027. usluga obuhvaćaju obavljanje patrola, kontrolu zatvaranja, nadzor alarma i tehničkih uređaja te intervencije u slučaju događaja.
CPV kodovi
Security services
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Németország – Biztonsági szolgáltatások – Container B36 - Sicherungsleistungen, Strecken 2610, 2550, 2533/2534, 2525, 2535, 2580
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)NjemačkaSecurity servicesRok za 34 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Különféle üzleti szolgáltatások – Bestellung eines externen Datenschutzbeauftragten für den Forschungsverbund Berlin e.V.
Forschungsverbund Berlin e.V.NjemačkaMiscellaneous business-related servicesRok za 24 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Projektvezetői szolgáltatások, kivéve az építési munkák vezetését – Kunstmuseum Moritzburg - Umzug
Kulturstiftung Sachsen-AnhaltNjemačkaProject-management services other than for construction workNema rokaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Hirdetési kampánnyal kapcsolatos szolgáltatások – Rahmenvereinbarung Digitalmarketing-Dienstleistungen Tourismus Oberstdorf
Kurbetriebe Oberstdorf, Eigenbetrieb des Markts OberstdorfNjemačkaAdvertising campaign servicesAdvertising servicesMarketing servicesNema rokaObjavljeno na 03. ruj 2026.