Natrag na pretraživanje
Francuska – Osigurateljne usluge – Souscription et gestion de contrats d'assurances Lot n° 1 - RESPONSABILITE CIVILE (CPV n° 66516000-0) Lot n° 2 - PARC AUTOMOBILE (CPV n° 66514110-0)
Ville de Livron sur DrômeFrancuskaObjavljeno na 08. srp 2026.
14 dana preostalaOpis
Natječaj se odnosi na sklapanje i upravljanje ugovora o osiguranju (CPV br. 66510000-8) koji pokrivaju navedene rizike, putem postupka javnog poziva ponuda u skladu s člancima R2161-1 do R2161-5 Zakona o javnim nabavkama: Lot br. 1 - ODGOVORNOST ZA ŠTETU (CPV br. 66516000-0) Lot br. 2 - VOZNI PARK (CPV br. 66514110-0) Svaki kandidat može slobodno ponuditi na jedan lot, više lotova ili na sve lotove. Svaki od tih lotova može biti dodijeljen zajedno ili odvojeno.
CPV kodovi
Insurance servicesMotor vehicle insurance servicesLiability insurance services
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Feldolgozási és klíringszolgáltatások – FOURNITURE DE TITRES DE RESTAURATION
Syndicat Mixte de Gestion de l'Eau et de l'Assainissement de GuadeloupeFrancuskaProcessing and clearing servicesLuncheon vouchersSmart cardsRok za 32 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Biztosítási szolgáltatások – PRESTATIONS DE SERVICES D'ASSURANCES
Mairie de Le DrennecFrancuskaInsurance servicesAccident and health insurance servicesLegal expenses insurance servicesRok za 64 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Biztosítási statisztikai szolgáltatások – Prestations de calcul de l'engagement du régime de retraite complémentaire par capitalisation et réalisation de diverses prestations d'actuariat-conseil relatives à la gestion des régimes de retraite et de prévoyance de la Caisse d'assurance vieillesse des pharmaciens (CAVP)
Caisse d'Assurance Vieillesse des PharmaciensFrancuskaActuarial servicesRok za 32 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Biztosítási szolgáltatások – Risques statutaires
SYCLUMFrancuskaInsurance servicesRok za 32 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.