Njemačka – Farmaceutski proizvodi – Open house Arzneimittelrabattverträge Valproinsäure in nicht retardierter Darreichungsform, ATC N03AG01
Opis
Ne radi se o otvoreni postupak, nego o tzv. open-house model! Obrazac za otvoreni postupak koristi se samo zato što ne postoji obrazac za open-house model. Ugovori koji se sklapaju u okviru open-house modela ne podliježu propisima o javnim nabavkama zbog odsustva odluke o izboru. Koristiti ovaj obrazac ne znači podložiti se propisima o javnim nabavkama. AOK Bayern namjerava sklopiti sva zainteresirana farmaceutska poduzeća neisključive ugovore o popustima o aktivnoj tvar valproinska kiselina u ne-retardiranoj formi, ATC N03AG01 prema § 130a st. 8 SGB V. AOK Bayern nudi sva zainteresirana farmaceutska poduzeća koja zadovoljavaju navedene uvjete za kvalifikaciju sklapanje identičnih i neindividualno pregovarljivih ugovora o popustima. Najraniji moguć datum početka ugovora je 01.06.2026, a svi ugovori završavaju 31.05.2028. Sklapanje ugovora je moguće u bilo kojem trenutku tijekom tog razdoblja, ali najkasnije 03.04.2028. Ugovori se mogu otkazati s jednomjesečnim rokom do kraja mjeseca. Ako stupi na snagu ugovor o popustima na lijekove s aktivnom tvarju u pitanju, sklopljen u otvorenom postupku na razini države ili pokrajine, open-house ugovori će automatski prestati vrijedjeti za odgovarajući rok. Ugovor će se sklopiti sa svim zainteresiranim farmaceutskim poduzećima koja svoje kvalifikacije potvrde ispunjenom i potpisanom samozavjerom o pouzdanosti. Farmaceutsko poduzeće mora predati ispunjeni i potpisani ugovor (povjerenje potpisnika mora se vidjeti iz ispisa iz registra trgovačkih društava, inače je potrebno predložiti ovlast) zajedno s ispunjenim i potpisanim prilogom "Odredba o ugovornim lijekovima" te ispunjenom i potpisanom samozavjerom o pouzdanosti. Dokumentacija se može predati IZRUKOM potpisana ručno ILI ELEKTRONIČKI s kvalifikiranom elektronskom potpisom. Dokumentacija potpisana ručno IZRUKOM mora se poslati u dvostrukom izvoru na sljedeću adresu: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Vergabestelle SGB V ZE25 open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München ELEKTRONIČKA dokumentacija s kvalifikiranom elektronskom potpisom se može predati preko komunikacijskog područja na portalu www.dtvp.de. Ako se potpuna i ispravna dokumentacija primi do 03. svakog mjeseca, početak ugovora će biti na prvi dan sljedećeg mjeseca, inače na prvi dan mjeseca nakon toga. Kod dokumentacije potpisane ručno IZRUKOM, predajte potpunu, ispunjenu i potpisanu dokumentaciju unaprijed kao skeniranu kopiju na e-mail adresu [email protected] ili preko komunikacijskog područja na portalu www.dtvp.de u roku, ako potpune i ispravne originalne dokumentacije u papirnom obliku stignu do 10. mjeseca u AOK Bayern, Vergabestelle. Molimo obratite pažnju na upustva za ispunjavanje, dostupne pod www.dtvp.de uz nabavne dokumente. Zainteresirana farmaceutska poduzeća mogu u projektu na portalu www.dtvp.de za open-house postupak zahtijevati otključavanje nabavnih dokumenata. Link na portal nalazi se u ovoj objavi. Kao potencijalni partneri u ugovoru u obzir dolaze isključivo farmaceutska poduzeća. Dokumentacija open-house postupka otključana je isključivo farmaceutskim poduzećima kao potencijalnim partnerima u ugovoru i mora se strogo čuvati kao povjerljiva. Zahtjevom za otključavanje poduzeća potvrđuje povjerljivo rukovanje dokumentacijom.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Abschluss eines nicht exklusiven Rabattvertrages nach § 130a Abs. 8 SGB V zu Arzneimitteln mit dem Wirkstoff Guanfacin (ATC-Code: N06BA21).
AOK Niedersachsen. Die Gesundheitskasse.NjemačkaPharmaceutical productsRok za 726 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Open house Arzneimittelrabattverträge zum Wirkstoff Ticagrelor, ATC B01AC24
AOK Rheinland-Pfalz/Saarland - Die GesundheitskasseNjemačkaPharmaceutical productsRok za 210 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Németország – Testápoló termékek – Rahmenvertrag über Lieferung von Toilettenpapier / Papierfalthandtücher / flüssige Handwaschseife (GB StMUV)
Freistaat Bayern, vertreten durch das Bayerische Landesamt für UmweltNjemačkaPersonal care productsSoapToilet paperRok za 34 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Open house Arzneimittelrabattverträge zum Wirkstoff Oxycodon und Naloxon, ATC N02AA55
AOK Rheinland-Pfalz/Saarland - Die GesundheitskasseNjemačkaPharmaceutical productsRok za 240 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.