Natrag na pretraživanje
Češka – Elektronička oprema – I534 - 1,2UQ00E01 – Modifikace elektro-komponent v rozvodnách PMJ v SO: 800/03/06, m.č. AE732
ČEZ, a. s.ČeškaObjavljeno na 17. svi 2026.
Nije naveden rokOpis
Predmet Javne nabave je obrada projektnog dokumenta za izvođenje građevinskih radova i tehničke dokumentacije za proizvodnju, po kojoj će Izvođač obaviti modernizaciju upravljačkog sustava Polarnog mostnog dizala (PMJ) i zamjenu pogonskih pretvarača (SS, STŘ) za rad dizala PMJ.
CPV kodovi
Electronic equipmentBridge cranes
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Csehország – Világítóberendezések és villamos lámpák – MODERNIZACE VEŘEJNÉHO OSVĚTLENÍ VE MĚSTĚ KRASLICE – ETAPA III
Technické služby města Kraslic, příspěvková organizaceČeškaLighting equipment and electric lampsRok za 32 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Csehország – Áramfejlesztő egységek – Pořízení nové kogenerační jednotky do Sportareálu v České Lípě
Město Česká LípaČeškaGenerator unitsRepair and maintenance services of generatorsInstallation services of generatorsRok za 34 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Csehország – Villamos motorok, áramfejlesztők és transzformátorok – Klimaticky odolná živá laboratoř Podluží
Region PodlužíČeškaElectric motors, generators and transformersRok za 32 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Csehország – Betörést vagy tüzet jelző riasztókészülékek – DSUP – instalace elektrické požární signalizace
Město LounyČeškaBurglar and fire alarmsFire-prevention installation worksInstallation services of fire protection equipmentRok za 12 danaObjavljeno na 30. kol 2026.