Njemačka – Farmaceutski proizvodi – Open house Arzneimittelrabattverträge Cabotegravir in der Darreichungsform Depot-Injektionssuspension, ATC J05AJ04
Opis
Riječ je o open-house modelu, a ne o otvorenom postupku! Obrazac za otvoreni postupak koristi se samo zato jer ne postoji obrazac za open-house model. Ugovori sklopljeni u okviru open-house modela ne podliježu zakonskim odredbama o javnim nabavkama zbog nedostatka odluke o izboru. Korisćenjem ovog obrazca ne povezuje se podređivanje pravnim odredbama o javnim nabavkama. AOK Bayern namjerava sva zainteresirana farmaceutska poduzeca sklopiti neekskluzivne ugovore o popustima o aktivnoj tvari Cabotegravir u obliku injekcijske suspenzije za odlaganje, ATC J05AJ04 prema § 130c Abs. 1 SGB V. AOK Bayern nudi svim zainteresiranim farmaceutskim poduzecima koja ispunjavaju navedene uvjete za kvalifikaciju sklapanje identičnih i neindividualno pregovarivih ugovora o popustima. Najraniji moguć datum početka ugovora je 01.06.2026, svi ugovori završavaju 31.05.2028. Sklapanje ugovora je moguće u bilo koje vrijeme tijekom tog razdoblja, najkasnije 03.04.2028. Ugovori se mogu raskinuti s rokom od jednog mjeseca na kraju mjeseca. Ako stupi na snagu ugovor o popustu na lijekove s aktivnom tvarju koja je predmet ugovora, sklopljen u okviru otvorenog postupka na razini savezne države ili na razini zemlje, open-house ugovori će automatski prestati vrijediti za odgovarajuće razdoblje. Ugovor će se sklopiti sa svim zainteresiranim farmaceutskim poduzecima koja svoju kvalifikaciju dokazuju ispunjenom i potpisanom samopotvrdom o pouzdanosti. Farmaceutsko poduzecu je potrebno predati ispunjeni i potpisani ugovor (povjerenje potpisnika mora se vidjeti iz izvoda iz registra trgovačkih društava, u suprotnom je potrebno predložiti ovlast), priložen ispunjeni i potpisani prilog "Određivanje lijekova predmet ugovora" te ispunjena i potpisana samopotvrda o pouzdanosti. Dokumentacija se može predati TAKOĐER U PISANOM OBLIKU RUČNO POTPISANOM ILI ELEKTRONSKIM PUTEM s kvalificiranom elektronskom potpisom. Pisana dokumentacija u 2 primjerka u originalu se šalje na sljedeću adresu: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Vergabestelle SGB V ZE25 open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München ELEKTRONSKA dokumentacija s kvalificiranom elektronskom potpisom se predaje preko komunikacijskog područja na portalu www.dtvp.de. Ako se potpuna i ispravna dokumentacija primi do 03. svakog mjeseca, ugovor će početi na prvi dan sljedećeg mjeseca, inače na prvi dan mjeseca nakon sljedećeg. Kod pisane dokumentacije u 2 primjerka u originalu, potrebno je prije poslati potpunu, ispunjenu i potpisanu dokumentaciju kao skeniranu verziju na e-mail adresu [email protected] ili preko komunikacijskog područja na portalu www.dtvp.de, ako potpuni i ispravni originalni dokumenti u papirnom obliku stignu do 10. mjeseca u AOK Bayern, Vergabestelle. Molimo obratite pažnju na uputu za ispunjavanje, dostupnu na www.dtvp.de u okviru nabavnih dokumenata. Zainteresirana farmaceutska poduzeca mogu u projektu za open-house postupak na portalu www.dtvp.de zahtijevati otključavanje nabavnih dokumenata. Link do portala nalazi se u ovoj objavi. Kao potencijalni partneri ugovora u obzir dolaze samo farmaceutska poduzeca. Dokumentacija open-house postupka otključava se samo farmaceutskim poduzecima kao potencijalnim partnerima ugovora i treba se strogo čuvati kao povjerljiva. Zahtjev za otključavanje od strane poduzeća potvrđuje povjerljivo postupanje s dokumentacijom.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHNjemačkaPharmaceutical productsRok za 41 danObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergNjemačkaMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentNema rokaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumNjemačkaMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesRok za 31 danObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSNjemačkaAutoclavesRok za 30 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.