Natrag na pretraživanje
Francuska – Osigurateljne usluge – ASSURANCES
Commune de TarasconFrancuskaObjavljeno na 16. srp 2026.
27 dana preostalaOpis
Narudžba se odnosi na sklapanje i upravljanje ugovorima o osiguranju (CPV br. 66510000-8) koji pokrivaju navedene rizike, putem postupka javnog poziva ponuda u skladu s člancima R2161-1 do R2161-5 Zakona o javnim nabavkama. 1. dio - Štete na imovini (CPV br. 66512000-5) 2. dio - Građanska odgovornost (CPV br. 66516000-0) 3. dio - Flota vozila (CPV br. 66514110-0) 4. dio - Statusni rizici (CPV br. 66512000-2)
CPV kodovi
Insurance servicesProperty insurance servicesGeneral liability insurance servicesAccident and health insurance services
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Biztosítási statisztikai szolgáltatások – Prestations d'actuariat
CNBF Caisse Nationale des Barreaux FrançaisFrancuskaActuarial servicesSoftware maintenance and repair servicesCustom software development servicesRok za 32 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Feldolgozási és klíringszolgáltatások – FOURNITURE DE TITRES RESTAURANT POUR LES AGENTS DE LA VILLE DE MAGNY LE HONGRE
COMMUNE DE MAGNY LE HONGREFrancuskaProcessing and clearing servicesRok za 33 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Biztosítási statisztikai szolgáltatások – Prestations de calcul de l'engagement du régime de retraite complémentaire par capitalisation et réalisation de diverses prestations d'actuariat-conseil relatives à la gestion des régimes de retraite et de prévoyance de la Caisse d'assurance vieillesse des pharmaciens (CAVP)
Caisse d'Assurance Vieillesse des PharmaciensFrancuskaActuarial servicesRok za 32 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Biztosítási szolgáltatások – PRESTATIONS DE SERVICES D'ASSURANCES
Mairie de Le DrennecFrancuskaInsurance servicesAccident and health insurance servicesLegal expenses insurance servicesRok za 64 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.