Preskoči na sadržaj
Natrag na pretraživanje

Njemačka – Farmaceutski proizvodi – Abschluss einer nicht-exklusiven Rabattvereinbarung nach § 130a Abs. 8 SGB V zum Wirkstoff Vareniclin, ATC N07BA03 für die Zeit 01.08.2026 - 31.07.2028 (zzgl. Verlängerungsoption 1x12 Monate)

DAK-GesundheitNjemačkaObjavljeno na 15. lip 2026.
1.005 dana preostala

Opis

§ 130a st. 8 SGB V omogućuje zdravstvenim osiguravateljima i farmaceutskim tvrtkama da zaključuju okvirne ugovore o popustima za lijekove koji se plaćaju iz sredstava zakonskih zdravstvenih osiguranja. U pogledu na to, zahtijevaju se propisi o javnim nabavama, DAK-Gesundheit provodi redoviti postupak formalnih postupaka nabave na bazi tvari prema propisima 4. dijela GWB. Za lijekove koje ponuđač bliže navodi u prilogu 2 ugovora za navedenu tvar Vareniclin, ATC N07BA03, DAK-Gesundheit namjerava zaključiti ugovore o popustima na lijekove s mogućim svim zainteresiranim farmaceutskim tvrtkama do stupanja na snagu novih ugovora o popustima na lijekove. Ugovor o popustu u okviru modela odobrenja za navedenu tvar stupa na snagu prvi put 01.08.2026 i traje do 31.07.2028 (plus mogućnost produženja 1x12 mjeseci). On automatski završava s stupanjem na snagu ekskluzivnog ugovora, bez obzira na to.

CPV kodovi

Pharmaceutical products

Dokumenti i prijava

Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AI

Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.

Povezane nabave