Magyarország – Műtőtermi készülékek és műszerek – CT-hez tartozó fogyóanyagok beszerzése
Leírás
Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása, amelynek tárgya CT-hez tartozó fogyóanyagok beszerzése adásvételi szerződés keretében. A DBR fennállásának időtartama (48 hónap) alatt megrendelni kívánt teljes mennyiség becsült nagyságrendje 92 604 darab. A tervezett mennyiségi adatokat a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák részletesen. Ajánlatkérő mennyiségi eltérést köt ki évi +50% mértékben. Ajánlatkérő a DBR fennállása alatt 12 hónapos hatályú szerződéseket kíván kötni, de fenntartja a jogot, hogy ennél hosszabb vagy rövidebb időbeli hatályú szerződéseket kössön. Ajánlatkérő a Kbt. 107.§ (2) bekezdése alapján fenntartja annak a lehetőségét, hogy a DBR megvalósítása során, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg, az abban foglalt konkrét beszerzési igényre vonatkozóan – a konkrét közbeszerzések tárgyától és jellegétől függően – a részajánlat-tétel lehetőségek határozzon meg az ajánlattételi felhívásban. (A Közbeszerzési Hatóság keretében működő Tanács útmutatója a dinamikus beszerzési rendszerről (2025. október 07.) A dinamikus beszerzési rendszerben kötendő tervezett legmagasabb szerződéses összérték 1. kategóriában nettó 31 379 000,- Ft/év, a tervezett legmagasabb szerződéses érték 6 960 000,- Ft. A DBR-be az alkalmassági feltételeknek megfelelő minden részvételre jelentkező felvételre kerül, az ajánlattételre felhívandó részvételre jelentkezők száma nem kerül korlátozásra. Ajánlatkérő a Kbt. 107. § (2) bekezdés alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltételeket az ajánlattételi felhívás(ok) megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre.
CPV kódok
Dokumentumok és benyújtás
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Magyarország – Érprotézisek – DEK-1676 Érprotézisek és érsebészeti fogyóanyagok
Debreceni EgyetemMagyarországVascular prosthesesHatáridő 27 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.
Magyarország – Katéterek – Elektrofiziológiai eszközök beszerzése II.
Semmelweis EgyetemMagyarországCathetersCatheter accessoriesHatáridő 29 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.
Magyarország – Orvosi fogyóeszközök – Humán medtech eszközök beszerzése
Semmelweis EgyetemMagyarországMedical consumablesNincs határidő megadvaMegjelent 2026. aug. 27.
Magyarország – Orvosi fogyóeszközök – Gyógyszerkibocsátó stentek beszerzése 4
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi OktatókórházMagyarországMedical consumablesHatáridő 29 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 27.