Vissza a kereséshez
Szlovákia – Munkásvédelmi cipő – Pracovná a bezpečnostná obuv
Železnice Slovenskej republikySzlovákiaMegjelent 2026. szept. 01.
29 nap maradtLeírás
Predmetom zákazky s názvom „Pracovná a bezpečnostná obuv“ je dodávka tovaru – pracovnej a bezpečnostnej obuvi pre potreby zamestnancov obstarávateľa v rámci plnenia povinnosti obstarávateľa v zmysle ust. zákona č. 124/2006 Z. z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov poskytovať zamestnancom potrebné účinné osobné ochranné pracovné prostriedky. Bližší opis predmetu zákazky tvorí prílohu č. 2 a č. 9 týchto súťažných podkladov.
CPV kódok
Protective footwearSpecial footwear
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Szlovákia – Vállalati ruha – Uniformy
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosťSzlovákiaCorporate clothingGarmentsOccupational clothingNincs határidő megadvaMegjelent 2026. márc. 25.
Görögország – Pulóver – Διακήρυξη υπ’ αρίθμ. 16/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Ιματισμού «Πουλόβερ V με Μανίκι» και «Πουλόβερ Ζιβάγκο»
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣGörögországPulloversHatáridő 33 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Spanyolország – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Adquisición y suministro de uniformidad destinada a los integrantes de la Unidad de Intervención Policial y Unidad de Prevención y Reacción.
División Económica y Técnica (Cuerpo Nacional de Policía)SpanyolországClothing, footwear, luggage articles and accessoriesHatáridő 98 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Észtország – Hátizsák – Kotid
Politsei- ja PiirivalveametÉsztországRucksacksHatáridő 15 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.