Vissza a kereséshez
Németország – Régészeti szolgáltatások – Archäologische Arbeiten (HYROW)
GASCADE Gastransport GmbHNémetországMegjelent 2026. jún. 09.
Nincs határidő megadvaLeírás
A projekt tárgya a HYROW (DN 1000) vízszervezeti vezeték építése Rostock kikötőjétől a Wrangelsburgban lévő OPAL-be való beépítési pontig Greifswald és Anklam között. A HYROW vezeték a vízszervezeti maghálózat része és a KLN008-01 kérelem-azonosító alatt van vezetve. A tervezett vállalkozás a fent említett kb. 115 km hosszú vízszervezeti vezeték újjáépítését foglalja magában. A HYROW vezeték üzembe helyezését 2028 végére tervezik. A megkezdés 2027 őszére tervezett.
CPV kódok
Archaeological services
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Németország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – Rahmenvereinbarungen über Generalplanungsleistungen für die Infrastruktur von BOS Funkstandorten des Landes NRW
Landesamt für Zentrale Polizeiliche Dienste NRWNémetországArchitectural, engineering and planning servicesArchitectural, engineering and surveying servicesEngineering design servicesHatáridő 32 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Planungsleistung Neubau Kindertagesstätte Rosche
Gemeinde RoscheNémetországEngineering design servicesArchitectural and related servicesHatáridő 40 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Németország – Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés – VG Zell, Stadt Zell (Mosel) - Planungs-, Gestaltungs- und Umsetzungsbegleitungsleistungen für eine digitale Wein-Erlebniswelt - Wettbewerbsoffenes Verfahren
Stadt Zell (Mosel)NémetországProject and design preparation, estimation of costsFair and exhibition organisation servicesInterior design servicesNincs határidő megadvaMegjelent 2026. szept. 02.
Németország – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – GW101 Koppenplatz - Planung Kabeltiefbau
Berliner Verkehrsbetriebe, Bereich Einkauf/ MaterialwirtschaftNémetországArchitectural, construction, engineering and inspection servicesNincs határidő megadvaMegjelent 2026. szept. 02.