Vissza a kereséshez
Németország – Tűzoltójárművek – Stadt Backnang - Beschaffung eines Abrollbehälters Atemschutz nach DIN 14505–AB–6 900–1 570
Stadt Backnang, vertreten durch die Gt-service GmbHNémetországMegjelent 2026. jún. 21.
Nincs határidő megadvaLeírás
Hirdetmény a DIN 14505–AB–6 900–1 570 (Abrollbehälters Atemschutz AB-A) (CPV 34144210-3) légvédelmi teherautó szállításáról és a megfelelő felszereléséről (CPV 351110-5).
CPV kódok
Firefighting vehicles
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Németország – Tűzoltójárművek – Beschaffung eines LF 20 Kat-S
Stadtverwaltung Worms, Abt. 6.4 Zentrale Ausschreibungsstelle und DiensteNémetországFirefighting vehiclesHatáridő 40 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Németország – Tűzoltójárművek – Beschaffung eines Tanklöschfahrzeuges 4000-V (TLF 4000-V) für die Freiwillige Feuerwehr der Verbandsgemeinde Otterbach-Otterberg
Verbandsgemeinde Otterbach-OtterbergNémetországFirefighting vehiclesFire enginesWater-tender vehiclesHatáridő 32 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Németország – Személygépkocsik – Standardfahrzeuge - Allrad Geländewagen mit Dieselmotor
Zentraldienst der Polizei des Landes BrandenburgNémetországPassenger carsHatáridő 5 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Németország – Villamos buszok – Beschaffung von bis zu sechs Niederflur-12m Batterie-Linienbussen inklusive schlüsselfertiger Ladeinfrastruktur
Heinrich Hierl e. K.NémetországElectric busesHatáridő 27 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.