Vissza a kereséshez
Görögország – Fizikai jellemzők ellenőrzésére szolgáló műszerek – Διακήρυξη Νο 13/2026
ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΕΜΠGörögországMegjelent 2026. júl. 02.
13 nap maradtLeírás
Nyilatkozat a 13/2026. számú nyílt, elektronikus, a határok fölé eső, a tudományos elektrostatikus szálasító (Electrospinning) eszköz beszerzésére vonatkozó pályázati meghívásról.
CPV kódok
Instruments for checking physical characteristics
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Görögország – Biokémiai analizátorok – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΣΕ ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΜΕ ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ ΜΕ CPV38434500-1, ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ: 297.905,98€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ Φ.Π.Α.6% ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΑΝΑΘΕΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ. (Α/Α ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 77, Α/Α ΕΣΗΔΗΣ 463166).
ΓΕΝΙΚΟ ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΟΓΚΟΛΟΓΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ"GörögországBiochemical analysersHatáridő 98 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Görögország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΑΡ. ΔΙΑΚ. 32/2026
ΕΛΚΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝGörögországLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Határidő 25 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.
Görögország – Orvosbiológiai berendezések – Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για Κέντρα Υγείας και Τοπικά–Περιφερειακά Ιατρεία στην Ανατολική Μακεδονία και Θράκη, αρμοδιότητας 4ης Υ. ΠΕ.
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣGörögországBiomedical equipmentHatáridő 24 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 25.
Görögország – Mérő- és ellenőrző berendezések – Ηλεκτρονικός Διεθνής Ανοιχτός Μειοδοτικός Δημόσιος Διαγωνισμός, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής, για την προμήθεια και εγκατάσταση 1.000 συσκευών χειρός (αλκοολόμετρο) με μονάδα ελέγχου εκκίνησης οχήματος, καθώς και 90.000 επιστόμια, για τις ανάγκες του στόλου λεωφορείων και οχημάτων της Ο.ΣΥ. Μ.Α.Ε.
ΟΔΙΚΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Μ.Α.Ε. (Ο.ΣΥ. Μ.Α.Ε.)GörögországMeasuring and control equipmentMouthpiecesHatáridő 26 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 24.