Görögország – Orvosi felszerelések – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΙΤ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΥΠΟΕΡΓΟΥ: " ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΜΕΝΝ, ΜΕΘ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΩΝ" της Πράξης «Προμήθεια κι εγκατάσταση Ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για τις ανάγκες του Γ.Ν. «Βενιζέλειο-Πανάνειο», ΚΩΔ. ΣΑ:ΕΠ0027, ΚΩΔ. ΕΝΑΡΙΘΜΟΥ: 2023ΕΠ00270042, ΕΤΠΑ, Πρόγραμμα «Κρήτη 2021-2027» ΟΠΣ 6003296 Δ/ΞΗ 16/2026
Leírás
Nyilvános elektronikus, határátlanságon felül (nemzetközi) pályázat Δ/ΞΗ 16/2026 a következő munkára: "Orvostechnikai felszerelés, beleértve a kezeléseket" a "Orvostechnikai felszerelés beszerzése és telepítése a G. N. 'Venizelion-Pananeio' igényeire" szerződés részére, SZÁM: SA: EP0027, KÓD: 2023EP00270042, ETPA, "Kréta 2021-2027" program, OPS 6003296. A következő felszerelések beszerzését, telepítését, egyéves karbantartását és hét éves opcionális karbantartási jogát tartalmazza:
2 db nyitott/ zárt típusú hőincubátor
1 db kontrollált hőmérsékletű berendezés
1 db nitrogén monoxid berendezés
4 db intenzív ellátáshoz használt lélegeztető
1 db urológiai használatra szánt endoszkópos torony
CPV kódok
Dokumentumok és benyújtás
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Görögország – Papír sterilizálózacskó és csomagolókendő – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 30/2026
Γ. Ν. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ''ΘΡΙΑΣΙΟ''GörögországPaper sterilisation pouches or wrapsHatáridő 30 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Görögország – Gyógyászati készletek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΣΠΑ 2021-2027 ΥΠΟΕΡΓΑ 1 ΕΩΣ 16
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣGörögországMedical kitsOperating tablesIncubatorsHatáridő 44 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Görögország – Orvosi felszerelések – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥ POWER TOOL
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ"GörögországMedical equipmentsHatáridő 44 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Görögország – Elektroencefalográfok, EEG-készülékek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΩΡΛ ΚΑΙ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ"GörögországElectro-encephalographsSurgical laserDiagnostic devicesHatáridő 40 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.