Vissza a kereséshez
Ez a kiválasztás lejárt.
Franciaország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Maintenance et entretien des installations frigorifiques du CHU de Rennes
CHU de RennesFranciaországMegjelent 2026. febr. 19.
Határidő lejártLeírás
Il s’agit d’un appel d’offres ouvert en application des articles L2124-2, R2124-2, 1° et R2161-2 à R2161-5 du Code de la Commande Publique
CPV kódok
Repair and maintenance services
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Franciaország – Járművek és azokkal kapcsolatos berendezések javítása, karbantartása és járulékos szolgáltatása – 022SE2026 Marché de maintenance véhicules Ford RANGERS et prestations associées
InrapFranciaországRepair, maintenance and associated services of vehicles and related equipmentHatáridő 25 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Franciaország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – AC Maintenance du tunnel de Saverne 2027 - 2034
SNCF RESEAUFranciaországRepair and maintenance servicesRailway tunnel construction workRepair and maintenance of plantNincs határidő megadvaMegjelent 2026. szept. 03.
Franciaország – Élelmezési berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Maintenance des équipements de cuisine - DISP Grand Est
DISP StrasbourgFranciaországRepair and maintenance services of catering equipmentHatáridő 39 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Franciaország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Entretien et dépannage des portes, portails, barrières, rideaux métalliques et autres ensembles motorisés installés dans les bâtiments communaux de Neuilly-sur-Seine - lot n°1 : tous sites hors garage municipal
Ville de Neuilly-sur-SeineFranciaországRepair and maintenance servicesHatáridő 34 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.