Vissza a kereséshez
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Contrat de concession service public de transport relatif à la gestion et exploitation du réseau de transport de voyageurs de la communauté d'agglomération du Gard Rhodanien
Agglomération du Gard Rhodanien (30)FranciaországMegjelent 2026. júl. 20.
38 nap maradtLeírás
A koncessziós szolgáltatás, amely az urbanus, interurbanus és iskolai járatok üzemeltetését foglalja magában. Ez körülbelül 950 863 km kereskedelmi utat jelent (RAD 2024-2025), ebből 615 383 km az iskolai járatokon. Egy további szolgáltatás (PSE) is tervezett: Laudun-l'Ardoise navetta.
CPV kódok
Public road transport services
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAFranciaországRoad transport servicesNincs határidő megadvaMegjelent 2026. szept. 03.
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)FranciaországRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesHatáridő 32 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)FranciaországRoad transport servicesHatáridő 30 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoireFranciaországPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentHatáridő 55 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.