Tartalomhoz ugrás
Vissza a kereséshez

Franciaország – Közvélemény-kutatás elvégzésével kapcsolatos szolgáltatások – Mesure des Indicateurs de Qualité de Service pour les réseaux de la RATP

RATPFranciaországMegjelent 2026. ápr. 22.
Nincs határidő megadva

Leírás

Ez a hirdetmény célja egy keretmegállapodás létrehozása, amely rendelési jegyekkel működik, nincs minimális, de 9 150 000 € maximális összege, és egyedülálló nyertest biztosít minden egyes szállítmányra. A célja meghatározni a szolgáltatások végrehajtásának feltételeit és módjait, amelyek a szolgáltatás minőségi mutatóinak mérésével kapcsolatosak, a RATP által üzemeltetett Metro és RER (1. és 2. szállítmány) és a Villamos (3. szállítmány) hálózatokon, a titkos ügyfélkutatások elvén. A szolgáltatások három szállítmányra oszlanak:

• 1. szállítmány: Metro és RER hálózatok szolgáltatásminőségi mutatóinak mérése (50%) o Becsült maximális havi mérési mennyiség: 5 514

• 2. szállítmány: Metro és RER hálózatok szolgáltatásminőségi mutatóinak mérése (50%) o Becsült maximális havi mérési mennyiség: 5 514

• 3. szállítmány: Villamoshálózat szolgáltatásminőségi mutatóinak mérése o 24 havi kutatás (3 kutatás vonalonként)

Minden egyes szállítmány 1 nyertest kap. A szolgáltatások megkezdését 2027. január 1-jére tervezték. Azonban 2026 októberétől a nyerteseknek kezdeményezniük kell a kutatók kiképzését, a számítógépes teszteket, valamint a próba-méréseket, …

CPV kódok

Survey conduction services

Dokumentumok és benyújtás

AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhoz

Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.

Kapcsolódó közbeszerzések