Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Fourniture de systèmes actifs et passifs de mesure in situ de la fluorescence chlorophyllienne et de la réflectance des couverts végétaux, leur installation et leur mise en service sous forme d’un réseau multisites de mesure de proxy-détection pour l’ESE du CNRS
Leírás
Az ESE és az LMD együttműködés keretében a következőt szerzi be: négy in situ távérzékelési eszközt, amelyek a chlorophyll fluoreszcencia aktív és passzív mérésére, valamint a növényfedezet reflektancijának mérésére szolgálnak, a SILI-Fluo (Napindukált és LED-indukált Fluoreszcencia) néven. Ezen eszközöket a két laboratórium közös tudományos projektjeik keretében fogja felhasználni. Ez egy átrendelt, teljesítményi díjazású szerződés, amely a szerződési dokumentumokban megjelölt teljesítményekre vonatkozik, és a következőképpen oszlik meg:
• Szilárd szekció (TF): Egy in situ növényfedezet chlorophyll fluoreszcencia távérzékelési eszköz szállítása, a hozzá tartozó számítógépes eszközökkel együtt.
• Opcionális szekció (T0): Három in situ növényfedezet chlorophyll fluoreszcencia távérzékelési eszköz szállítása, az összes adat automatikus feldolgozásával együtt.
A teljesítmények legalább a következőket tartalmazzák:
• A szilárd szekcióra: o Egy prototípus (SILI-Fluo 1.1) építése, szállítása, telepítése és üzembe helyezése. o Ez a prototípus tesztelése és kalibrálása. o Ez a prototípus telepítése a Barbeau-Fontainbleau kísérleti telepen. o Valós idejű követés és nyers adatfeldolgozás számítógépes eszközeinek szállítása.
• Az opcionális szekcióra: o Három eszköz (SILI-Fluo 2.1, 2.2 és 2.3) építése és üzembe helyezése. o Ezek az eszközök tesztelése és kalibrálása. o Ezek az eszközök telepítése három ökosztacionális állomáson. o Az összes adat automatikus feldolgozási rendszere bevezetése.
A teljesítmények nem tartalmazzák az alapanyag, fogyasztóanyag és a szabványos gyártmányok beszerzését. Ezeket az ESE biztosítja a szerződő félnek.
A teljesítmények részletes leírása és technikai, valamint funkcionális specifikációi a különleges technikai klauzulák jegyzékében (CCTP) és annak mellékleteiben találhatóak.
Az aknak a jelen szerződésre kijelölt költségvetése:
• 67 000 euró nettó a szilárd szekcióra
• 89 000 euró az opcionális szekcióra.
CPV kódok
Dokumentumok és benyújtás
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSFranciaországSpectroscopy devicesHatáridő 2 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHFranciaországRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesHatáridő 51 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREFranciaországPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesHatáridő 33 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXFranciaországPharmaceutical productsMedical consumablesHatáridő 30 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.