Írország – Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások – Request for Tender to establish Dynamic Panel for the provision of Venue Hire and Venue Hire with Catering Services for Administration Offices, Schools and Centres under the auspices of KCETB
Leírás
Összefoglalóban, a KCETB új Dinamikus Panel Szerződést kíván létrehozni az Adminisztratív Irodák, Iskolák és Központok számára bérbeadható helyszínek és étkezési szolgáltatásokkal kiegészített helyszínek bérbeadására a Kilkenny és Carlow Oktatási és Képzési Tanács (KCETB) felügyelete alatt. A szolgáltatások körének tartalma a független helyszínbérlésről a helyszínbérléssel kapcsolatos helyszíni kiszolgálásig terjed. A panel létrehozásának első záró dátuma 2026. június 4. csütörtök 12:00 (irish standard time). Miután létrehozták, az új Ájánlattevők felvételre jelentkezhetnek a Panel Szerződésre a DPS életciklusa alatt. Ez egy új Dinamikus Panel a KCETB számára. Az összes létező panel tagnak újra jelentkeznie kell, ha szeretné, hogy figyelembe vegyék a felvételét ezen új panelre.
CPV kódok
Dokumentumok és benyújtás
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Írország – Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások – P21114 T1 Atrium Foodvenience
daa plcÍrországHotel, restaurant and retail trade servicesCoffee, tea and related productsFood, beverages, tobacco and related productsNincs határidő megadvaMegjelent 2026. szept. 02.
Írország – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – RFT for the provision of Catering and Hospitality Services for Longford Government Buildings, Ballinalee Road, Longford, Co. Longford
Department of Social Protection_349ÍrországCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen management servicesHatáridő 27 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Írország – Élelmezési szolgáltatások – The provision of Concession Catering Services and operation of the Catering Facilities and including the Operation of the Retail Facility at Belvedere House Gardens and Park Mullingar Co Westmeath
Westmeath County CouncilÍrországCatering servicesCanteen and catering servicesCatering services for other enterprises or other institutionsHatáridő 25 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Írország – Szállodaipari szolgáltatások – P20861 OEJU Tender for a short term hotel operator at existing Dublin airport Maldron hotel
daa plcÍrországHotel servicesHotel accommodation servicesOther hotel servicesHatáridő 9 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 16.