Franciaország – Védőfelszerelések – FOURNITURE ET LIVRAISON DE TENUES DE SERVICE ET D'INTERVENTION
Leírás
A jelen nyilvános megbízási hirdetmény a közbeszerzési törvény R2162-2 és R2162-4 cikkelyeinek rendelkezései szerinti. A szolgáltatások keretmegegyezés keretében, rendelési lappal, minimális nélkül és maximális összeggel, a teljes szerződés időtartamára 3 100 000€-ra, a közbeszerzési törvény R2162-2 és R2162-4 cikkelyeinek alkalmazásával történik. A rendelési lappakat a különböző megbízási hatóságok a szükségleteik szerint közlik. A közbeszerzési törvény L2113-11 cikkelye szerint a szolgáltatások nem kerülnek szétosztásra, mert a különálló részletek kiosztása technikailag nehezebbé és pénzügyi szempontból drágábbá teszi a szolgáltatások végrehajtását, különösen az egyforma viselési követelmény tekintetében. Régiói megbízási csoport.
CPV kódok
Dokumentumok és benyújtás
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Franciaország – Védőfelszerelések – FOURNITURE DE VETEMENTS DE TRAVAIL ET D’EQUIPEMENTS DE PROTECTION INDIVIDUELLE
Mairie de MontreuilFranciaországProtective gearClothing, footwear, luggage articles and accessoriesHatáridő 14 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Franciaország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Fourniture d'équipements de protection individuelle, de vêtements de travail, de protections auditives moulées - Années 2027-2028-2029-2030 Relance Lot 2
Département de la Haute-LoireFranciaországOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective gearCorporate clothingHatáridő 42 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Franciaország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – M26031 Acquisition d’équipements de protection individuelle, de vêtements professionnels, de chaussures et d’accessoires
Commune de Saint-Germain-en-LayeFranciaországOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective footwearHatáridő 34 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Franciaország – Árucsomagoló táska – Fourniture de contenants pour le transport des prélèvements biologiques pour les établissements membres du GHT Rouen Cœur de Seine
CHU ROUENFranciaországGoods-packing bagsHatáridő 28 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.