Franciaország – Orvosi fogyóeszközök – N° 075-A : Fourniture de dispositifs médicaux des abords urologiques, digestifs et gynécologiques
Leírás
A jelen szerződés tárgya a urológiai, emésztőszervi és nőgyógyászati közeli területek szabványos orvosi eszközeinek beszerzése a Champagne Egyetemi Kórházcsoportnak, melynek részesült intézményei a Reims-i Egyetemi Kórház, a Châlons-en-Champagne-i Léon Bourgeois Kórház, az Epernay-i Auban-Moët Kórház és a Rethel-Vouziers-i Dél-Ardennes Kórházcsoport (GHSA). A szerződés egy keretszerződés, amely a közbeszerzési törvény R.2162-2. cikkének 2. bekezdésében meghatározott rendelési jegyek formájában valósul meg, amelyet a közbeszerzési törvény R.2162-13. és R.2162-14. cikkeiben meghatározott feltételek szerint kövessük el. A keretszerződés rendelési jegyekkel rendelkezik, de nincs minimuma, van viszont maximuma. Az éves becsült és maximális mennyiségek a Szükségletek Éves Katalógusában vannak megadva, amely a Szakos Technikai Klózusok Könyvének (CCTP) 2. mellékletét képezi, és szabadon hozzáférhető a https://www.marches-publics.gouv.fr honlapon. Az éves maximális összeget nem lehet meghaladni a becsült mennyiségekre alkalmazott egységárakkal meghatározott összeget 400%-ával. A szerződés 68 darabra van osztva, amelyek a "Szükségletek Éves Katalógusában" (CCTP 2. melléklet) vannak részletezve.
CPV kódok
Dokumentumok és benyújtás
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSFranciaországSpectroscopy devicesHatáridő 3 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHFranciaországRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesHatáridő 52 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREFranciaországPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesHatáridő 34 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXFranciaországPharmaceutical productsMedical consumablesHatáridő 31 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.