Vissza a kereséshez
Görögország – Szállodai berendezések – Διακήρυξη 49/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΠΙΠΛΩΣΗΣ (ΕΣΠΑ)- ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣGörögországMegjelent 2026. szept. 03.
40 nap maradtLeírás
Διακήρυξη του επαναληπτικού διαγωνισμού για την «Προμήθεια και εγκατάσταση εξοπλισμού επίπλωσης για Κέντρα Υγείας και Τοπικά – Περιφερειακά Ιατρεία στην Κεντρική Μακεδονία» για την κάλυψη των αναγκών των Κέντρων Υγείας αρμοδιότητας της 4ης Υγειονομικής Περιφέρειας Μακεδονίας και Θράκης
CPV kódok
Hotel equipmentMedical kits
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Görögország – Tisztítószerek – Προμήθεια ειδών καθαριότητας για τις ανάγκες των Σχολικών δομών του Δήμου Κατερίνης
ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣGörögországCleaning productsSanitary paper productsBrooms and brushes and other articles for household cleaningHatáridő 31 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Görögország – Műpázsit – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ & ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟΥ ΧΛΟΟΤΑΠΗΤΑ, ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΜΟΥ»
ΔΗΜΟΣ ΠΑΤΜΟΥGörögországArtificial lawnHatáridő 35 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Görögország – Textiláruk – 22/2025 ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΕΙΔΩΝ ΙΜΑΤΙΣΜΟΥ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 'ΤΖΑΝΕΙΟ'GörögországTextile articlesHatáridő 38 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Görögország – Mosó-szárító gépek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟΥ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΑΟΜ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ"GörögországWasher/dryersHatáridő 38 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.