Vissza a kereséshez
Portugália – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – concurso público n.º 8/2026 - Aquisição da prestação de serviço público de transporte de passageiros.
CI-AMAL - Comunidade Intermunicipal do AlgarvePortugáliaMegjelent 2026. júl. 19.
10 nap maradtLeírás
A jelenlegi eljárás célja a közlekedési szolgáltatások közúti személyszállításának megvásárlása.
CPV kódok
Public road transport services
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Portugália – Közúti szállítási szolgáltatások – 2026/514 - Concurso Limitado Prévia Qualificação Publicação JOUE, para a Instituição de um Sistema de Aquisição Dinâmico para a Aquisição de Serviços de Transporte de Produtos, Pessoas e Equipamentos
Serviços Partilhados do Ministério da Saúde, EPEPortugáliaRoad transport servicesMail transport by roadHire of passenger transport vehicles with driverNincs határidő megadvaMegjelent 2026. szept. 02.
Portugália – Utasszállító járművek kölcsönzése vezetővel – Prestação de serviços de transporte de Colaboradores Operacionais CP através de veículos ligeiros (TVDE/TÁXI)
CP - Comboios de Portugal, EPEPortugáliaHire of passenger transport vehicles with driverHatáridő 26 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Portugália – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – Prestação de Serviços de Transporte de Doentes não urgentes
Unidade Local de Saúde de Matosinhos, EPEPortugáliaSpecial-purpose road passenger-transport servicesHatáridő 27 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Portugália – Közúti szállítási szolgáltatások – Aquisição de serviços específicos de transporte de passageiros
Banco de PortugalPortugáliaRoad transport servicesHatáridő 32 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.