Vissza a kereséshez
Luxemburg – Mobiltávbeszélő-szolgáltatások – Mise en place d’un contrat pour les services de téléphonie mobile du groupe CFL // Phase candidature
Service Coordination AchatsLuxemburgMegjelent 2026. febr. 12.
Nincs határidő megadvaLeírás
Telefonmobil szolgáltatás és mobil eszközök (iOS és Android) megbízásának kiírása // Pályázati fázis
CPV kódok
Mobile-telephone servicesMobile telephones
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Spanyolország – Postai szolgáltatások – (AS-46/2026) Servicios postales del Ayuntamiento de Hospitalet de LLobregat
Ajuntament de l'Hospitalet de LlobregatSpanyolországPostal servicesHatáridő 17 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Írország – Mobiltávbeszélő-szolgáltatások – Single Party Framework for the Provision of Mobile Phone Handsets and Associated Mobile Phone Services to Horse Racing Ireland and Irish Horseracing Regulatory Board, Subsidiaries and Affiliates
Horse Racing Ireland (HRI)ÍrországMobile-telephone servicesSIM cardsHands-free mobile telephonesHatáridő 38 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Írország – Távközlési szolgáltatások – Provision of Microsoft Teams Voice (One Teams Voice) Service
National Transport Authority_1149ÍrországTelecommunications servicesDigital telephone exchangesTelephone exchangesHatáridő 31 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Olaszország – Teletext-szolgáltatások – Accordo quadro ex art. 59 D.Lgs. 36/2023 per l’affidamento di servizi di sottotitolazione elettronica e lavorazioni tecniche dei film in occasione dei Festival Torino Film Festival, Lovers Film Festival e Cinemambiente presso il Museo Nazionale del Cinema. Procedura aperta di valore superiore alla soglia di cui all’art. 14/1 lett. c) D.Lgs. 36/2023.
Museo Nazionale del Cinema – Fondazione Maria Adriana ProloOlaszországTeletext servicesHatáridő 13 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.