Vissza a kereséshez
Portugália – Számítógép-képernyők és -konzolok – FORNECIMENTO PERIFÉRICOS E SPARE´S PARA PC´S MARINHA 2026 - 3026006245
Ministério da Defesa Nacional - MarinhaPortugáliaMegjelent 2026. szept. 03.
9 nap maradtLeírás
SZERZŐDÉS A HÁBORÚTÓK SZÁMÍTÓGÉPEKHEZ TARTÓ KÉSZLETEK ÉS CSEREALKATREZEK 2026 - 3026006245
CPV kódok
Computer screens and consoles
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Portugália – Merevlemez-meghajtók – Aquisição de armazenamento para os gabinetes de comunicação da Administração Pública Regional - Processo n.º DRI-31/CP/2026
Secretaria Regional das FinançasPortugáliaHard-disk drivesHatáridő 27 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Portugália – Számítógéppel kapcsolatos eszközök – Aquisição centralizada de equipamento informático, respetivos acessórios, assistência técnica e outros serviços
Secretaria-Geral do Ministério das FinançasPortugáliaComputer-related equipmentHatáridő 12 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Portugália – Számítógépek és tartozékaik – Fornecimento de Infraestrutura tecnológica no âmbito da candidatura «Região de Coimbra 3.X» Digitalização da Administração Pública Local (IT)| Necessidade de aquisição de equipamentos e soluções tecnológica
Município de Montemor-o-VelhoPortugáliaComputer equipment and suppliesHatáridő 29 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Portugália – Számítógépes tárolóegységek – Concurso Público para Aquisição de Solução de Storage Principal e Storage de DR.
GAIURB - Urbanismo e Habitação, EEMPortugáliaComputer storage unitsHatáridő 26 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.