Franciaország – Páncélburkolat – Fourniture de tôles en acier soudable laminées à chaud pour blindage.
Leírás
A megadott határidő és időpont a pályaművek benyújtására 2026. május 11., 15:30 (Párizsi idő). A 5.1.12 pontban megadott időpontok UTC formátumúak (ne vegye figyelembe a +02:00 időeltolódást). Ez egy védelmi vagy biztonsági szerződés. A szerződést 7 lottal bontották. A 2.1.3-ban megadott összeg a keretmegegyezés maximális összösszege, nettó, állami kötelezettség nélkül. Ez egy monoattribuáló keretmegegyezés, rendelési jegyekkel. A 5.1.5-ben lottal megadott összeg a maximális összeg, nettó, állami kötelezettség nélkül.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A pályázóknak meg kell jelölniük, hogy egyedül vagy csoportban jelentkeznek. A pályázóknak tilos, hogy minden lottal kapcsolatban több ajánlatot tegyenek, ha egyidejűleg:
1. egyéni pályázóként és egy vagy több csoport tagjaként;
2. több csoport tagjaként.
A csoportok összetétele módosítható, és új csoportok is létrehozhatók a pályázatok benyújtása és a tárgyalások lezárása között, ha az új csoport minden tagja, amely a pályázati szakaszban engedélyt kapott a pályázat benyújtására vagy részvételére, legalább alvállalkozóként, a pályázati szakaszban elfogadott, a pályázati szakaszban.
Az új csoportnak megfelelnie kell a pályázók képességi követelményeinek.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Továbbá, a CCP R214223 és R234214 cikkeinek rendelkezései érvényesek. Dokumentumok aláírása: A pályázati dokumentumcsomagban szereplő, aláírásra szoruló dokumentumokat a céghez kötő személy aláírja (a aláíró neve, keresztneve, minősítése és a cég pecsétje megjelölésével). Ha az aláíró neve nem jelenik meg a nyilvános információkban a SIREN szám vagy az egyenértékű dokumentum alapján a külföldi székhelyű pályázók számára, akkor minden olyan dokumentumot kell szolgáltatni, amely bizonyítja az aláíró képességét a céghez kötni.
Elektronikus fájlok esetében a zip fájl aláírása nem helyettesíti a benne található dokumentumok aláírását.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Minden olyan dokumentum, amelyre aláírás szükséges, külön-külön, elektronikusan aláírható, a céghez kötő személy által (lásd. a 2.1.4-ben említett ''Pályaművek átadásának módja''). Egy kézzel írt, beolvasott aláírás nem helyettesítheti az elektronikus aláírást. A csoport minden tagja ugyanolyan aláírásformátumot kell választania (elektronikus).
A 2.1.6, 5.1.9, 5.1.12 pontokban felsorolt összes elemet/ dokumentumot be kell szolgáltatni, különben a gazdasági szereplő pályázatát elutasítják.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ha egy pályázó vagy csoport minden lottal részt vesz, akkor csak egy pályázati dokumentumot nyújt be, amely tartalmazza a minden lottal kapcsolatos technikai követelményeket. A pályázati dokumentumokhoz csatolt más nyelveken írott dokumentumokat francia fordítás kíséri. Csak a francia nyelvű verzió jogerős.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Az R 23427 cikk szerint, a jelen eljárás nem nyílt az EU vagy az EEE területén kívüli harmadszemélyek számára. Az eljárás nyitott a harmadszemélyek alvállalkozóira (alvállalkozók vagy nem alvállalkozóként szereplő alvállalkozók).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A jelen hirdetmény egy első hirdetmény, a 74568-2026 hirdetéssorszám, 2026. március 13-án, a hirdetésnek nincs következménye.
CPV kódok
Dokumentumok és benyújtás
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Franciaország – Jelzőtáblák és tartozékaik – Fourniture et pose de panneaux de signalisation
Ville de Saint Dié des VosgesFranciaországSigns and related itemsHatáridő 29 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Franciaország – Építőanyagok és kapcsolódó termékek – FOURNITURE ET LIVRAISON DE MATERIAUX DE SECOND OEUVRE POUR TRAVAUX BATIMENTS EN REGIE
Tarn et Garonne HabitatFranciaországConstruction materials and associated itemsMiscellaneous construction materialsElectricityHatáridő 28 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Franciaország – Csapszegek és csavarok – Fourniture de vis fabriquées à façon
CEA CESTA (33)FranciaországBolts and screwsHatáridő 95 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Franciaország – Hulladékgyűjtő konténerek – Le présent marché a pour objet la fourniture d'équipements destinés à la collecte des déchets
CC Pays de Honfleur - BeuzevilleFranciaországContainers for waste materialPolythene waste and refuse sacks and bagsHatáridő 40 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.