Görögország – Megelőző karbantartási szolgáltatások – Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την προμήθεια συμβολαίων συντήρησης, για την κάλυψη των αναγκών συντήρησης και επισκευής του αναλυτικού εξοπλισμού των εργαστηρίων των Υπηρεσιών του Γενικού Χημείου του Κράτους
Leírás
A szerződés tárgya a General State Chemistry Laboratory analitikai felszereléseinek karbantartási szerződésének beszerzése, a megelőző és javító karbantartási igények kielégítésére. A „megelőző karbantartás” alatt a karbantartási tevékenységek összességét értjük, amelyek célja a felszerelések teljes és helyes működésének fenntartása. Beleértve a tervezett és időszakos működés ellenőrzését, valamint a rövid életciklusú alkatrészek (pl. szűrők, liner, septum, filament, csavarok, ferdék) és cserélhető alkatrészek megelőző cseréjét, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, javításokat, jav
CPV kódok
Dokumentumok és benyújtás
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Görögország – Gyógyászati berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 31/2026«Παροχή υπηρεσιών συντήρησης με ανταλλακτικά Ι) του Αξονικού Τομογράφου INGENUITY CORE 128 και ΙΙ) του Κεντρικού Server Εφαρμογών Μετεπεξεργασίας Philips Intellispace, με S/N:336096, 98110 και ΚΜ:00029 του Εργαστηρίου Διαγνωστικής και Επεμβατικής Ακτινολογίας του Π.Γ.Ν. Αλεξανδρούπολης »
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣGörögországRepair and maintenance services of medical equipmentHatáridő 32 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Görögország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ «ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ»
Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο ΘράκηςGörögországRepair and maintenance servicesHatáridő 32 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Görögország – Villamos géppel, készülékkel és hozzá tartozó berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ΕΠΙΣΚΕΥΗ & ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΙΑ 36 ΜΗΝΕΣ
ΔΗΜΟΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥGörögországRepair and maintenance services of electrical machinery, apparatus and associated equipmentHatáridő 38 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Görögország – Hajójavítási és karbantartási szolgáltatások – Παροχή Υπηρεσιών Εφαρμογής /Συντήρησης Συστημάτων Βαφής και Καθαρισμού Επιφανειών Π. Πλοίων, Πλωτών Μέσων και Δεξαμενών στο Ναύσταθμο Κρήτης (ΝΚ), Μέσω Σύναψης Συμφωνίας-Πλαίσιο Διάρκειας Δύο (2) Ετών, Συνολικής Εκτιμώμενης Αξίας Εννιακοσίων Πενήντα Χιλιάδων Ευρώ (950.000,00€) (συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και Απαλλασσομένου ΦΠΑ)
ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΝΑΥΤΙΚΟΥ - ΚΕΝΤΡΟ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥGörögországRepair and maintenance services of shipsHatáridő 38 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 25.