Görögország – Műszaki vizsgálati és elemzési szolgáltatások – Δ8463
Leírás
Szolgáltatások nyújtása, mint a vízmérés, mintavétel és laboratóriumi vizsgálatok emberi fogyasztásra szánt víz
**I.1.2) Közös beszerzési kódok**
CPV főkategória: 71350000-6
**III.1.1) Értékképzés**
A szerződés teljes értékének becsült értéke: 10 000 000,00 EUR
**III.2.1) Szerződés lejárati ideje**
A szerződés lejárati ideje: 2026.12.31
**III.2.2) Szerződés lejárati ideje**
A szerződés lejárati ideje: 2026.12.31
**IV.1.1) Keresztülvitel**
A szerződés teljes értékének becsült értéke: 10 000 000,00 EUR
**IV.2.1) Szerződés lejárati ideje**
A szerződés lejárati ideje: 2026.12.31
**IV.2.2) Szerződés lejárati ideje**
A szerződés lejárati ideje: 2026.12.31
**V.2.1) A szerződés teljes értékének becsült értéke**
A szerződés teljes értékének becsült értéke: 10 000 000,00 EUR
**V.2.2) A szerződés teljes értékének becsült értéke**
A szerződés teljes értékének becsült értéke: 10 000 000,00 EUR
**VI.3) A szerződés teljes értékének becsült értéke**
A szerződés teljes értékének becsült értéke: 10 000 000,00 EUR
**VI.4.1) A szerződés teljes értékének becsült értéke**
A szerződés teljes értékének becsült értéke: 10 000 000,00 EUR
**VI.4.2) A szerződés teljes értékének becsült értéke**
A szerződés teljes értékének becsült értéke: 10 000 000,00 EUR
**VI.5.1) A szerződés teljes értékének becsült értéke**
A szerződés teljes értékének becsült értéke: 10 000 000,00 EUR
**VI.5.2) A szerződés teljes értékének becsült értéke**
A szerződés teljes értékének becsült értéke: 10 000 000,00 EUR
**VII.1) A szerződés teljes értékének becsült értéke**
A szerződés teljes értékének becsült értéke: 10 000 000,00 EUR
**VII.2.1) A szerződés teljes értékének becsült értéke**
A szerződés teljes értékének becsült értéke: 10 000 000,00 EUR
**VII.2.2) A szerződés teljes értékének becsült értéke**
A szerződés teljes értékének becsült értéke: 10 000 000,00 EUR
**VII.3) A szerződés teljes értékének becsült értéke**
A szerződés teljes értékének becsült értéke: 10 000 000,00 EUR
**VII.4.1) A szerződés teljes értékének becsült értéke**
A szerződés teljes értékének becsült értéke: 10 000 000,00 EUR
**VII.4.2) A szerződés teljes értékének becsült értéke**
A szerződés teljes értékének becsült értéke: 10 000 000,00 EUR
**VII.5.1) A szerződés teljes értékének becsült értéke**
A szerződés teljes értékének becsült értéke: 10 000 000,00 EUR
**VII.5.2) A szerződés teljes értékének becsült értéke**
A szerződés teljes értékének becsült értéke: 10 000 000,00 EUR
**VIII.1) A szerződés teljes értékének becsült értéke**
A szerződés teljes értékének becsült értéke: 10 000 000,00 EUR
**VIII.2.1) A szerződés teljes értékének becsült értéke**
A szerződés teljes értékének becsült értéke: 10 000 000,00 EUR
**VIII.2.2) A szerződés teljes értékének becsült értéke**
A szerződés teljes értékének becsült értéke: 10 000 000,00 EUR
**VIII.3) A szerződés teljes értékének becsült értéke**
A szerződés teljes értékének becsült értéke: 10 000 000,00 EUR
**VIII.4.1) A szerződés teljes értékének becsült értéke**
A szerződés teljes értékének becsült értéke: 10 000 000,00 EUR
**VIII.4.2) A szerződés teljes értékének becsült értéke**
A szerződés teljes értékének becsült értéke: 10 000 000,00 EUR
**VIII.5.1) A szerződés teljes értékének becsült értéke**
A szerződés teljes értékének becsült értéke: 10 000 000,00 EUR
**VIII.5.2) A szerződés teljes értékének becsült értéke**
A szerződés teljes értékének becsült értéke: 10 000 000,00 EUR
**IX.1) A szerződés teljes értékének becsült értéke**
A szerződés teljes értékének becsült értéke: 10 000 000,00 EUR
**IX.2.1) A szerződés teljes értékének becsült értéke**
A szerződés teljes
CPV kódok
Dokumentumok és benyújtás
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Görögország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Μελέτη αθλητικού συγκροτήματος για την κατασκευή κλειστού γυμναστηρίου στίβου και ανοικτού γηπέδου ποδοσφαίρου επί του πρώην στρατοπέδου «Καπετάν Φούφα»
ΔΗΜΟΣ ΕΟΡΔΑΙΑΣGörögországEngineering design servicesHatáridő 63 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Görögország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Πρόδρομες υποστηρικτικές μελέτες αποκατάστασης κατολισθήσεων επί της Επ. Ο. 11 Εχίνος-Θέρμες
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣGörögországEngineering design servicesCore preparation and analysis servicesHatáridő 43 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 27.
Görögország – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Ελληνική Εταιρεία Επενδύσεων και Εξωτερικού Εμπορίου Α.Ε.GörögországArchitectural, construction, engineering and inspection servicesProject management consultancy servicesHatáridő 7 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 23.
Görögország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Μ-217
Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε.GörögországEngineering design servicesEngineering design services for mechanical and electrical installations for buildingsTopographical servicesHatáridő 45 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 12.