Vissza a kereséshez
Írország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – LA3067DPS - Dynamic Purchasing System for the Supply of Laboratory and Research Equipment to the Irish Public Sector
Education Procurement Service (EPS)ÍrországMegjelent 2026. márc. 10.
Nincs határidő megadvaLeírás
Dinamikus Beszerzési Rendszer a Laboratóriumi és Kutatóeszközök Beszerzésére az Ír Nyilvános Szektor számára, a DPS 19 sort fog foglalni.
CPV kódok
Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Írország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – LA3798C - UL - CFT for the Supply and Delivery of a Coastal and Offshore Autonomous Surface Vehicle (ASV) for University of Limerick (UL)
Education Procurement Service (EPS)ÍrországLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Marine equipmentSurvey vesselsHatáridő 6 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Írország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Supply, Delivery, Installation and Commissioning of an Environmental Chamber for DCU
Dublin City UniversityÍrországLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Határidő 9 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Írország – Észlelő- és analizálóberendezések – Request for Tenders for the Provision of Four Videoscopes
Office of the Revenue Commissioners_366ÍrországDetection and analysis apparatusChecking and testing apparatusSpectroscopy devicesHatáridő 38 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 31.
Írország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Supply, Delivery, Installation of an Electrochemical Multichannel Workstation for TU Dublin
Technological University Dublin (TU Dublin)ÍrországLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Instruments for checking physical characteristicsHatáridő 11 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 26.