Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – PRESTATIONS DE TRANSPORT ET RECONNAISSANCE DE FONDS ET SERVICES CONNEXES POUR LA REGIE DES TRANSPORTS METROPOLITAINS
Leírás
1/ A jelen közbeszerzési szerződés tárgya a Régie des Transports Métropolitains számára történő szállítási és pénzügyi szolgáltatások, valamint kapcsolódó szolgáltatások. 2/ A jelen közbeszerzési szerződést a L2124-3, R2124-4 és R2161-21-től R2161-23-ig szóló cikkelyek alapján, tárgyalási eljárással kötöttük meg. 3/ Ez egy keretszerződés az L2125-1.1° és R2162-2 és a következő cikkelyek szerint. 4/ A keretszerződést egy gazdasági szereplővel kötöttük meg, és a következő módon hajtjuk végre: - részben megbízási levél kiadásával, a szerződési dokumentumokban leírt szolgáltatásokra (az R2162-13 és R2162-14 cikkelyekben foglaltak szerint); - részben pedig utóbbi szerződések kötésével azokra a szükségletekre, amelyek összes szerződési rendelkezése nem rögzítve a keretszerződés dokumentumában (az R2162-7, R2162-11 és R2162-12 cikkelyek szerint). 5/ Az R2162-4 cikkely szerinti rendelkezések alapján a közbeszerzési szerződést be nem kötelező minimális összeggel, de maximális kötelezettségi összeggel kötöttük meg, az eredeti (2 éves) időtartamra: 3 500 000 Euros HT. Minden meghosszabbítási időszakra a maximális kötelezettségi összeget 1 750 000 Euros HT-ra állapították meg. 6/ A jelen keretszerződés egy szolgáltatási szerződés. A Fournitures Courantes és de Services (CCAG/FCS) általános közbeszerzési szerződési feltételeket tartalmazó, a 2021. március 30-i rendelettel jóváhagyott, az vállalkozások által ismertnek tekintett általános dokumentumra hivatkozik. Ezt a dokumentumot a jelen dosszéban nem adjuk át. 7/ A keretszerződés eredeti időtartama a megbízás dátumától számított két (2) év. Négy alkalommal meghosszabbítható, ha a RTM nem írja meg ellenkezőjéről, és a határidő előtt három hónappal, ajánlott levelezővel, postai visszaigazolással közli. Minden meghosszabbítás egy (1) évig tart, azaz a lehetséges maximális időtartam hat (6) év. 8/ A pályázati fázisban az Avis d'Appel Public à la Concurrence (AAPC) -vel együtt küldött dokumentumok a "Pályázati fázis" Règlement de la consultation "mellékletében találhatók. A pályázók kötelezően elektronikus úton, az www.achatpublic.com weboldalon keresztül küldeni kell a pályázatukat (és később a kínálatukat). Később a RTM a megbízásra jogosult pályázóknak a teljes Dossier de Consultation des Entreprises (DCE) -t a www.achatpublic.com weboldalon keresztül teszi elérhetővé, amely a letöltési módokat is megadja. A pályázók kötelezően elektronikus úton, az achatpublic.com weboldalon keresztül kell küldeniük a kínálatukat.
CPV kódok
Dokumentumok és benyújtás
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAFranciaországRoad transport servicesNincs határidő megadvaMegjelent 2026. szept. 03.
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)FranciaországRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesHatáridő 32 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)FranciaországRoad transport servicesHatáridő 30 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoireFranciaországPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentHatáridő 55 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.