Lengyelország – Számítógépek és tartozékaik – Sprzedaż i dostawa fabrycznie nowego, nieużywanego sprzętu komputerowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Leírás
1. Przedmiotem zamówienia jest Sprzedaż i dostawa fabrycznie nowego, nieużywanego sprzętu komputerowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rzeszowskiego. Zamówienie zostało podzielone na 3 części (3 zadania): Zadanie nr 1: Sprzedaż i dostawa komputera przenośnego dla Wydziału Nauk o Zdrowiu i Psychologii. Zadanie nr 2: Sprzedaż i dostawa komputerów przenośnych dla Dziekanatu Wydziału Ekonomii i Finansów. Zadanie nr 3: Sprzedaż i dostawa urządzenia wielofunkcyjnego dla Centrum Dokumentacji Współczesnej Sztuki Sakralnej. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP. 4. Zgodnie z art. 257 p.z.p. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 5. Zamawiający nie wymaga złożenia wadium. 6. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U. UE L 119 z 4.5.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: — administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Uniwersytet Rzeszowski; 35-959 Rzeszów, al. Rejtana 16c, POLSKA, reprezentowany przez rektora, tel. +48 178721000, — inspektorem ochrony danych w Uniwersytecie Rzeszowskim e-mail: [email protected] , tel. +48 178723439, — Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z niniejszym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetarg nieograniczony. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące administrowania danych osobowych (RODO) dostępne są w SWZ.
CPV kódok
Dokumentumok és benyújtás
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Lengyelország – Számítógépek és tartozékaik – Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi” w ramach Inwestycji C3.1.1 „Cyberbezpieczeństwo - CyberPL” - Cyberbezpieczne Wodociągi, finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.
Wodociągi Ostrzeszowskie sp. z o.o.LengyelországComputer equipment and suppliesNetwork equipmentNetwork componentsHatáridő 7 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.
Lengyelország – Asztali számítógépek – Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania
Miasto KaliszLengyelországDesktop computerFile serversRedundant Array of Independent Disk (RAID)Határidő 7 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.
Lengyelország – Különféle számítógépes berendezések – Dostawa wraz z montażem sprzętu komputerowego oraz licencji oprogramowania do wirtualizacji
Powiat LubelskiLengyelországMiscellaneous computer equipmentPersonal computersLocal area networkHatáridő 4 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.
Lengyelország – Számítógépek és tartozékaik – Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału SiMR .
Politechnika WarszawskaLengyelországComputer equipment and suppliesPersonal computersDisplay screensHatáridő 10 nap múlvaMegjelent 2026. aug. 30.