Dánia – Általános mérnöki tanácsadó szolgáltatások – Solvænget - Totalrådgivningsudbud
Leírás
A jelenlegi közbeszerzési hirdetmény a Boligforeningen Lillebælts teljesítő tanácsadását érinti, amely az afd. 01 – Solvænget teljesítő felújítását vonatkozóan. A felújítási koncepciót a Landsbyggefonden és a Middelfart község által jóváhagyott Skema A alapján kell megvalósítani. A 01. számú, Solvænget részlegét kell felújítani. A felújítás 64 létező közösségi lakás felújítását foglalja magában, amelyek 1946-1953 között épültek, mint támogatott építkezés az LBK 1023. számú törvény szerint, valamint későbbi módosításokkal. A lakások 40 sorházból (37 db 2 emeletes, 3 db 3 emeletes) és 24 1 emeletes lakásból állnak. A felújítási projekt a következő főelemeket tartalmazza: A felújítás különböző fokú átalakításokat/felújításokat foglal magában és a következő fő részletekre oszlik: - 301. részlet, 1-37. számú – Felújítás - 307. részlet, 2-42. számú – Felújítás - 308. részlet, 44-66. számú – Felújítás - 308. részlet, 39-61. számú – Felújítás és hozzáférhetőségi lakások Skema A és lakófolyamat A projekt december 2025-ben kapott Skema A jóváhagyást. Tanácsadási szolgáltatások A teljes tanácsadás a tervezési javaslat/tervjavaslat, hatósági projekt, közbeszerzési projekt, vállalkozói közbeszerzés (fővállalkozó), kivitelezési projekt és végrehajtott formában történik. A teljes tanácsadó felelős a hatósági kérelem, tervezési vezetés, építési vezetés, szakfelügyelet, követés, IT-vezetés, fenntartható fejlesztés és munkakörnyezet koordináció (P+B)ért. Vállalkozói összeg A kézműves költségek (vállalkozói összeg) a felújítási ügyben 106.930.318 kr. összösszegű költségkeretre vannak kiszámolva, beleértve az építési helyszínt/teleltetési intézkedéseket és kizárólag az áfa nélkül (133.662.897 kr. áfával). Hivatkozzunk az LBF-budgetark 06.10.2025 (index 2025/K2) -ra, amely a közbeszerzési anyagokhoz csatolva van. Figyelembe vegye, hogy a költségkeret az áfával együtt történő kiadásokat mutatja. A közbeszerzés A teljes tanácsadási közbeszerzés az Udbudslovens § 61-66. szakaszai szerinti közbeszerzési eljárásként történik, előzetes kvalifikációval. A megbízó fenntartja a jogot, hogy nem folytatja a tárgyalást, és így a szerződést a kezdeti ajánlat alapján adja meg. A közbeszerzés időtáblája úgy van kialakítva, hogy nincs tárgyalási kör, hanem a kezdeti ajánlat alapján történik a megbízás. Ha tárgyalás történik, az időtábla megfelelően lesz párhuzamosan elhalasztva. A megbízás kritériuma a „Legjobb ár- és minőségi viszony” az Udbudslovens § 162. szakasz, 1. pont, 3. szám szerint. Kizárás Egy gazdasági szereplőt kizárják a részvételtől, ha az Udbudslovens § 135. szakasz, 1-3. pontja és § 136. szakasz, 1. pont, 1-4. szám szerinti kötelező kizárási okok közül valamelyiket érinti. Továbbá kizárják egy gazdasági szereplőt a részvételtől, ha az Udbudslovens § 137. szakasz, 1. pont, 1-2. szám szerinti önkéntes kizárási okok közül valamelyiket érinti. Egy gazdasági szereplőt nem lehet kizárni a részvételtől, ha a gazdasági szereplő megfelelő dokumentációt nyújt, hogy megbízható, még ha az Udbudslovens § 135-137. szakaszainak kizárási okait valamelyikét vagy többet érinti, az Udbudslovens § 138. szakasz, 1. pontja szerint. Nem lehet szerződést adni a következő vállalkozásoknak, az EU 2022/576. számú rendeletének 8. április 2022-i hatálybalépésének megfelelően, amely a 833/2014. számú rendelet módosításáról szól, amely Oroszország Ukrajna elleni destabilizáló cselekedetei miatt alkalmazott korlátozó intézkedésekről szól: A. orosz állampolgárok vagy fizikai vagy jogi személyek, egységek vagy szervek, amelyek Oroszországban vannak bejegyezve B. jogi személyek, egységek vagy szervek, amelyek közül egy egység, mint az a. pontban foglalt, közvetlenül vagy közvetve 50%-nál többet birtokol, vagy C. fizikai vagy jogi személyek, egységek vagy szervek, amelyek egy a. vagy b. pontban foglalt egység nevében vagy utasításai alapján cselekednek. Ugyanígy nem lehet alvállalkozókat vagy támogató egységeket alkalmazni, ha ez a szereplő hozzájárulása a szerződés értéke 10%-nál több.
CPV kódok
Dokumentumok és benyújtás
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Dánia – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – INHOUSE01 In-house projektering mv. - dynamisk indkøbssystem
VejdirektoratetDániaArchitectural, construction, engineering and inspection servicesNincs határidő megadvaMegjelent 2026. szept. 03.
Dánia – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Ventilationsservice og ventilationsarbejder
Fællesindkøb MidtDániaArchitectural, construction, engineering and inspection servicesVentilation installation workRepair and maintenance services of mechanical building installationsHatáridő 14 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 02.
Dánia – Mérnöki szolgáltatások – Rammeaftale for totalrådgivning om kunstgræsbaner og andre idrætsanlæg
Rødovre KommuneDániaEngineering servicesEngineering design servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesHatáridő 27 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.
Dánia – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – DT-PV.R008 - Rammeaftale om naturfaglig rådgivning
VejdirektoratetDániaArchitectural, construction, engineering and inspection servicesEnvironmental servicesHatáridő 7 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 01.