Vissza a kereséshez
Ez az ajánlat visszavonva lett.
Franciaország – Építési munkák – Gare du Nord - Réaménagement et extension de l'aile Ouest du Terminal transManche (TTM)
Société Nationale SNCFFranciaországMegjelent 2026. márc. 22.
Nincs határidő megadvaLeírás
Travaux tout corps d'état relatif au projet de réaménagement et extension de l'aile Ouest du Terminal TransManche (TTM) Cet avis de marché a pour objet de transmettre votre candidature. Les documents joints (DCE) sont transmis à titre indicatifs. Le candidat ne doit pas transmettre d’offre à ce stade de la consultation.
CPV kódok
Construction workBuildings associated with transportConstruction work for buildings relating to railway transportSite preparation workWorks for complete or part construction and civil engineering work
Dokumentumok és benyújtás
AI összefoglaló
Jelentkezzen be egy AI összefoglalóhozContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Kapcsolódó közbeszerzések
Franciaország – Nagyjavítás és felújítás – ACCORD CADRE A BONS DE COMMANDE – TRAVAUX DE MONTEE EN GAMME DANS LES LOGEMENTS A USAGE LOCATIF DU PATRIMOINE IN’LI AURA
in'li AURAFranciaországOverhaul and refurbishment workHatáridő 32 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux de réhabilitation des caniveaux à fentes des autoroutes A8, A50, et A57 du réseau ESCOTA.
ESCOTA SOCIETE DES AUTOROUTES ESTEREL, COTE D'AZUR, PROVENCE, ALPESFranciaországSewerage workHatáridő 32 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Franciaország – Építési munkák – Construction d'un bâtiment de 185 lits
EPD de GrugnyFranciaországConstruction workExcavating and earthmoving workStructural shell workHatáridő 44 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.
Franciaország – Múzeum építése – Construction du musée de Saint-Gilles
La SATFranciaországMuseum construction workDressed stoneworkStoneworkHatáridő 23 nap múlvaMegjelent 2026. szept. 03.