Torna alla ricerca
Questo appalto è scaduto.
Szlovénia – Építésfelügyeleti szolgáltatások – IZVAJANJE STORITEV GRADBENEGA NADZORA IN INŽENIRINGA PRI PROJEKTU GRADNJE TELOVADNICE PRI OŠ TIŠINA IN PROJEKTU CELOVITE PRENOVE ENERGETSKEGA SISTEMA, KI VKLJUČUJE REKONSTRUKCIJO DVEH KOTLOVNIC ZA POTREBE OBJEKTOV NOVA TELOVADNICA, OSNOVNA ŠOLA IN VRTEC - PONOVITEV
OBČINA TIŠINASloveniaPubblicato il 27 mag 2026
Scadenza superataDescrizione
Javno naročilo storitev gradbenega nadzora in inženiringa nad projektom gradnje telovadnice pri OŠ Tišina. Nadzor se opravlja nad izvedbo naslednjih dveh javnih naročil: 1. Izbira izvajalca gradnje telovadnice pri OŠ Tišina, objavljeno na Portalu javnih naročil pod št. objave JN001718/2026-EUe16/01-P04, datum objave: 11. 3. 2026; 2. Pogodbeno zagotavljanje topolote in hladu za potrebe telovadnice pri OŠ Tišina, OŠ Tišina in vrtca, objavljeno na Portalu javnih naročil pod št. objave JN001717/2026-EUe16/01, datum objave: 11. 3. 2026.
Codici CPV
Construction supervision services
Documenti e invio
Riepilogo AI
Accedi per un riepilogo AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Appalti correlati
Szlovénia – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Idejna zasnova in izdelava dokumentacije za pridobitev projektnih pogojev za zmanjšanje poplavne ogroženosti naselja Šmarje pri Jelšah
Ministrstvo za okolje in prostor, Direkcija Republike Slovenije za vodeSloveniaEngineering design servicesScadenza tra 13 giorniPubblicato il 03 set 2026
Szlovénia – Mérnöki szolgáltatások – Strokovno svetovalne storitve za: sklop 1 - plato Karavanke, sklop 2 - ureditev parkirišča za težka tovorna vozila na lokaciji Grm, sklop 3 - AC priključek Kranj sever, sklop 4 - ureditev ekodukta na
DRUŽBA ZA AVTOCESTE V REPUBLIKI SLOVENIJI D.D.SloveniaEngineering servicesScadenza tra 24 giorniPubblicato il 03 set 2026
Szlovénia – Mérnöki tanácsadói és kivitelezési szolgáltatások – Izvajanje inženirsko svetovalnih storitev za državno cesto od priključka Slovenj Gradec – jug do Dravograda z obvoznicami, za fazo izdelave projektne dokumentacije, okoljske dokumentacije (PVO), pridobitev nepremičnin ter pridobitev vseh dovoljenj za gradnjo
DRUŽBA ZA AVTOCESTE V REPUBLIKI SLOVENIJI D.D.SloveniaConsultative engineering and construction servicesScadenza tra 31 giorniPubblicato il 01 set 2026
Szlovénia – Mérnöki szolgáltatások – Storitve in sistemi za detekcijo nevarnih plinov
NUKLEARNA ELEKTRARNA KRŠKO d.o.o.SloveniaEngineering servicesNessuna scadenza indicataPubblicato il 01 set 2026