Torna alla ricerca
Questo appalto è scaduto.
Görögország – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – Διακήρυξη 04/2026
ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία ΠεζικούGreciaPubblicato il 21 apr 2026
Scadenza superataDescrizione
Διακήρυξη ανοικτού ηλεκτρονικού δημόσιου διαγωνισμού για την προμήθεια εφοδίων κλάσης Ι προς κάλυψη των αναγκών συσσιτίου του προσωπικού των Μονάδων – Ανεξ. Υπομονάδων και Στρατιωτικών Καταστημάτων/Εκμεταλλεύσεων (ΛΑΦ Αλεξανδρούπολης - Φερών - Τυχερού – Σαμοθράκης, ΚΑΑΥ Μάκρης) της ΧΙΙ Μ/Κ ΜΠ, μέσω του ΣΠ Αλεξανδρούπολης για 12 μήνες, κατά τη διάρκεια μη χορήγησης του αντιστοίχου εφοδίου από τη Στρατιωτική Υπηρεσία
Codici CPV
Food, beverages, tobacco and related productsSoft drinksFruit juicesCoffeeBlack teaUncooked pastaMilkCondensed milkFeta cheeseFresh or frozen vegetablesBeansLentilsMineral waterProcessed riceEggsTomato purée
Documenti e invio
Riepilogo AI
Accedi per un riepilogo AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Appalti correlati
Görögország – Kórházi készételek – ΣΙΤΙΣΗ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣGreciaHospital mealsScadenza tra 55 giorniPubblicato il 03 set 2026
Görögország – Készételek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΤΟΙΜΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΙΤΙΣΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΡΟΔΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΟ ΕΤΟΣ 2026-2027
ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥGreciaPrepared mealsScadenza tra 35 giorniPubblicato il 03 set 2026
Görögország – Hús – Διακήρυξη 06/2026
ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία ΠεζικούGreciaMeatChickensTurkeysScadenza tra 35 giorniPubblicato il 03 set 2026
Görögország – Iskolai készételek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΤΟΙΜΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ ΣΙΤΙΣΗΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΤΩΝ 2026-2027, 2027-2028 και 2028-2029
ΔΗΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣGreciaSchool mealsScadenza tra 39 giorniPubblicato il 02 set 2026