Torna alla ricerca
Questo appalto è scaduto.
Görögország – Hús – Διακήρυξη 05/2026
ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία ΠεζικούGreciaPubblicato il 27 mag 2026
Scadenza superataDescrizione
Διακήρυξη ανοικτού ηλεκτρονικού δημόσιου διαγωνισμού για την προμήθεια κρεάτων και πουλερικών για κάλυψη των αναγκών των Μονάδων και των Στρατιωτικών Εκμεταλλεύσεων της XII Μ/Κ ΜΠ, πλην αυτών που υποστηρίζονται από το ΚΕΜΣ Διδυμοτείχου και της ΤΔ 41 Μ/Κ ΣΠ
Codici CPV
MeatPoultryVealPorkLamb and muttonChickensTurkeysBovine meat
Documenti e invio
Riepilogo AI
Accedi per un riepilogo AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Appalti correlati
Görögország – Kórházi készételek – ΣΙΤΙΣΗ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣGreciaHospital mealsScadenza tra 55 giorniPubblicato il 03 set 2026
Görögország – Készételek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΤΟΙΜΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΙΤΙΣΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΡΟΔΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΟ ΕΤΟΣ 2026-2027
ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥGreciaPrepared mealsScadenza tra 35 giorniPubblicato il 03 set 2026
Görögország – Hús – Διακήρυξη 06/2026
ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία ΠεζικούGreciaMeatChickensTurkeysScadenza tra 35 giorniPubblicato il 03 set 2026
Görögország – Iskolai készételek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΤΟΙΜΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ ΣΙΤΙΣΗΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΤΩΝ 2026-2027, 2027-2028 και 2028-2029
ΔΗΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣGreciaSchool mealsScadenza tra 39 giorniPubblicato il 02 set 2026