Torna alla ricerca
Grecia – Navi da guerra e parti affini – Τεχνικοεφοδιαστική Υποστήριξη Ναρκών Γυμνασίων MR-80
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ (ΥΠΕΘΑ)GreciaPubblicato il 21 gen 2026
Nessuna scadenza indicataDescrizione
Affidamento di un contratto di durata biennale per il supporto tecnico-amministrativo delle attrezzature sportive MR-80, conformemente ai Termini Generali e Speciali della procedura di gara (disponibile all'indirizzo https://www.gdaee.mil.gr).
Codici CPV
Warships and associated partsSea mines
Riepilogo AI
Accedi per un riepilogo AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Appalti correlati
Görögország – Tűzelfojtó hab vagy hasonló vegyületek – ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΦΡΟΓΟΝΟΥ ΥΓΡΟΥ FLUORINE FREE FOAM (FFF ή F3 ή 3F) ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2027-2028 ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΔΥΟ ΕΤΩΝ (2029-2030)
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ /ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ/ Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝGreciaFire suppression foam or similar compoundsScadenza tra 40 giorniPubblicato il 31 ago 2026
Görögország – Rendőregyenruha – ΣΧΟΛΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΣΧΟΛΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣGreciaPolice uniformsScadenza tra 29 giorniPubblicato il 26 ago 2026
Görögország – Vészhelyzeti és biztonsági berendezések – Προμήθεια Εξοπλισμού και μέσων πολιτικής προστασίας
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥGreciaEmergency and security equipmentMiscellaneous equipmentTanksScadenza tra 8 giorniPubblicato il 10 ago 2026
Görögország – Védő- és biztonsági ruha – ΤΜΗΜΑ Α: Μέσα ατομικής προστασίας που προβλέπονται στην ΚΥΑ 43726/2019 της προμήθειας με τίτλο: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕΣΩΝ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΧΟΡΤΙΑΤΗ», Διακήρυξη 12/2026
Δήμος Πυλαίας – ΧορτιάτηGreciaProtective and safety clothingScadenza tra 5 giorniPubblicato il 04 ago 2026