Appalti pubblici – Cipro
Tendova segue tutti gli avvisi TED di questo paese. Qui sotto trovi gli ultimi appalti pubblicati — usa la ricerca completa per filtrare per parola chiave, settore e scadenza.
Fonte dei dati: Tenders Electronic Daily (TED) — appalti su scala UE sopra soglia.
Ciprus – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Αγορά υπηρεσιών μελετητή/συμβούλου για κτηριολογική ανακαίνιση τεσσάρων (4) Τεχνικών Σχολών στη ΔΜΤΕΕΚ ΕΚΤ23-26
Υπουργείο Παιδείας Αθλητισμού και ΝεολαίαςCiproArchitectural, construction, engineering and inspection servicesArchitectural and related servicesEngineering servicesScadenza tra 44 giorniPubblicato il 01 set 2026
Ciprus – Építési munkák – ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΕΡΓΩΝ ΓΙΑ ΜΕΙΩΣΗ ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΝΕΡΟΥ ΣΤΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑ ΤΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Κοινοτικό Συμβούλιο ΚυπερούνταςCiproConstruction workScadenza tra 13 giorniPubblicato il 01 set 2026
Ciprus – Építési munkák – A.O. 47/26 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΝΕΑΣ ΥΓΡΟΜΟΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΑΛΛΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ Γ.Ν. ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών ΥγείαςCiproConstruction workScadenza tra 29 giorniPubblicato il 01 set 2026
Ciprus – Épülettakarítási szolgáltatások – Διαγωνισμός για την Αγορά Υπηρεσιών Καθαρισμού των Κέντρων Μαστογραφίας του Υπουργείου Υγείας Παγκύπρια
Υπουργείο ΥγείαςCiproBuilding-cleaning servicesOffice cleaning servicesScadenza tra 16 giorniPubblicato il 01 set 2026
Ciprus – Személygépkocsik – Δ.Ο 53/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΥΠΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ (MINI BUS)
Αστυνομία ΚύπρουCiproPassenger carsMinibusesSpecialist vehiclesScadenza tra 37 giorniPubblicato il 01 set 2026
Ciprus – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – ΠΛΕΙΟΔΟΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗΣ ΤΟΥ ΚΥΛΙΚΕΙΟΥ ΣΤΟ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΑΝΩΤΕΡΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ- ΑΙΤΕ
Υπουργείο Παιδείας Αθλητισμού και ΝεολαίαςCiproCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen and other restricted-clientele cafeteria servicesScadenza tra 44 giorniPubblicato il 01 set 2026
Ciprus – Orvosi fogyóeszközök – Διαγωνισμός για την προμήθεια κλειστού συστήματος διάλυσης, μεταφοράς και χορήγησης κυτταροστατικών φαρμάκων για τις ανάγκες των Νοσηλευτηρίων του ΟΚΥπΥ
Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών ΥγείαςCiproMedical consumablesMedical equipments, pharmaceuticals and personal care productsScadenza tra 16 giorniPubblicato il 01 set 2026
Ciprus – Építési munkák – Εργασίες για δημιουργία αιθουσών υψηλής τεχνολογίας στη ΔΜΤΕΕΚ - ΕΚΤ21-26
Υπουργείο Παιδείας Αθλητισμού και ΝεολαίαςCiproConstruction workScadenza tra 44 giorniPubblicato il 01 set 2026
Ciprus – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – ΓΛ 16/2026 - ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΠΛΑΙΣΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
Γενικό Λογιστήριο ΔημοκρατίαςCiproFood, beverages, tobacco and related productsFruit, vegetables and related productsPotatoes and potato productsScadenza tra 35 giorniPubblicato il 31 ago 2026
Ciprus – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – Προκήρυξη Διαγωνισμού για εκμετάλλευση κυλικείου Επαρχιακού Δικαστηρίου Λεμεσού
Ανώτατο Δικαστήριο - Δικαστική ΥπηρεσίαCiproCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen and other restricted-clientele cafeteria servicesScadenza tra 26 giorniPubblicato il 31 ago 2026