Torna alla ricerca
Görögország – Pulóver – Διακήρυξη υπ’ αρίθμ. 16/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Ιματισμού «Πουλόβερ V με Μανίκι» και «Πουλόβερ Ζιβάγκο»
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣGreciaPubblicato il 01 set 2026
33 giorni rimastiDescrizione
Διακήρυξη υπ’ αρίθμ. 16/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Ιματισμού «Πουλόβερ V με Μανίκι» και «Πουλόβερ Ζιβάγκο»
Codici CPV
Pullovers
Documenti e invio
Riepilogo AI
Accedi per un riepilogo AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Appalti correlati
Görögország – Biztonsági fejvédő – Προκηρύσσουμε ηλεκτρονικό διεθνή διαγωνισμό ανοικτής διαδικασίας σύμφωνα με το άρθρο 27 του Ν.4412/2016, για τη προμήθεια με αγορά των ειδών: Α. δεκαπέντε χιλιάδες (15.000) Κράνη αστικά με φακό (Μονίμων, Εθελοντών), Β. τρεις χιλιάδες (3.000) Κράνη δασοπυρόσβεσης με φακό
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ /ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ/ Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝGreciaSafety headgearHelmetsSecurity, fire-fighting, police and defence equipmentScadenza tra 29 giorniPubblicato il 26 ago 2026
Görögország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕΣΩΝ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣGreciaOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective footwearHeadgear and headgear accessoriesScadenza tra 33 giorniPubblicato il 25 ago 2026
Görögország – Különleges munkaruha – Προμήθεια Μέσων Ατομικής Προστασίας
ΔΗΜΟΣ ΙΛΙΟΥGreciaSpecial workwearDisposable glovesProtective gearScadenza tra 5 giorniPubblicato il 27 lug 2026
Görögország – Sportcipő – Δ.15/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Υπόδησης «Αθλητικά Υποδήματα», «Παντόφλες Πλαστικές», «Υποδήματα Εξόδου Λευκά», «Υποδήματα Λουστρίνια Μαύρα» και «Υποδήματα Εξόδου Μαύρα»
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣGreciaSports footwearSlippersFootwear other than sports and protective footwearScadenza tra 1 giornoPubblicato il 20 lug 2026