Vokietija – Telefono ryšio ir duomenų perdavimo paslaugos – Errichtung und Betrieb eines Gigabitnetzes im Kreis Recklinghausen (Graue Flecken)
Aprašymas
Kreis Recklinghausen (toliau vadinamas „koncesijų teikėjas“) yra šiaurės Ruhr regione, Šiaurės Reino Vestfalijos žemėje. Gyventojų skaičius siekia apie 620 000 žmonių. Apskritis sudaryta iš dešimties vidutinių ir didelių miestų, priklausančių apskričiai: Castrop-Rauxel, Datteln, Dorsten, Gladbeck, Haltern am See, Herten, Marl, Oer-Erkenschwick, Recklinghausen ir Waltrop, kurių gyventojų skaičius siekia nuo maždaug 30 000 iki apie 120 000. Šis pirkimo procedūros tikslas yra rasti tinklo operatorių, kuris perimtų pastaruosius, nesudėtingai pasiekiamą adresus (Gigabit 2.0) su perspektyvia pločiuoju ryšiu visiems adresams, kurie yra šioje koncesijos dalyje. Koncesijų teikėjas atlieka įvairias privalomas ir savanoriškas pareigas, kurios yra įprastos. Šioms įprastoms savanoriškoms pareigoms priklauso ekonomikos plėtra, kuri iki šiol buvo svarbi ir apskrities lygmenyje, taip pat ir ekonomiškai reikšmingiems klausimams, susijusiems su pločiuoju ryšiu ir digitalizacija. Pločiuojo ryšio plėtra nėra tik pagrindinė gyvenimo sąlyga, bet ir esminė sąlyga ekonominiam augimui ir didėjantį gerovės lygiui. Koncesijų teikėjo tikslas yra, kad vidutiniu laiku kiekvienas namų ūkis ir kiekvienas įmonė projektavimo srityje galėtų naudotis 1 Gb/s simetrinio gigabito pločiuoju ryšiu. Tai padaryti, koncesijų teikėjas 2024 m. rugsėjo 27 d. pateikė prašymą į Bundes, kad būtų suteikta lėšų, ir 2024 m. lapkričio 15 d. gavo įsakymą apie lėšų suteikimą laikiną (priedas 01a) bei pakeitimo įsakymą (priedas 01b) 2026 m. vasario 26 d. Detalesnė informacija yra paskelbta paslaugų aprašyme.
CPV kodai
Dokumentai ir pateikimas
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Németország – Postai kézbesítési szolgáltatás – Förmliche Zustellungsaufträge bei dem Amtsgericht Coburg
Freistaat Bayern, vertreten durch die Direktorin des Amtsgerichts CoburgVokietijaMail delivery servicesData capture servicesDeadline per 33 dienasPublikuota 2026-08-31
Németország – Távbeszélő és adatátviteli szolgáltatások – Vergabe einer Dienstleistungskonzession für den öffentlich geförderten Aufbau und Betrieb eines Gigabitnetzes nach § 5 Gigabit-Rahmenregelung des Bundesministerium für Verkehr und digitale Infrastruktur vom 01.08.2024.
Markt WertachVokietijaTelephone and data transmission servicesCommunications networkNėra nurodytos paskutinės datosPublikuota 2026-08-31
Németország – Távbeszélő és adatátviteli szolgáltatások – ÄNDERUNGSBEKANNTMACHUNG: Bereitstellung eines flächendeckenden Gigabitnetzes und Angebot breitbandiger Telekommunikationsdienste in unterversorgten Gebieten (Dunkelgraue Flecken) der Stadt Melsungen im Wirtschaftlichkeitslückenmodell.
Magistrat der Stadt MelsungenVokietijaTelephone and data transmission servicesCommunications infrastructureCommunications networkNėra nurodytos paskutinės datosPublikuota 2026-08-30
Németország – Postai szolgáltatások – Rahmenvereinbarung Postdienstleistungen für die Landespolizeiinspektionen Gera, Gotha und Jena sowie die Autobahnpolizeiinspektion
Thüringer Polizei, Landespolizeidirektion, Sachgebiet 24 - Zentrale Beschaffung/DienstleistungenVokietijaPostal servicesDeadline per 43 dienasPublikuota 2026-08-30