Grįžti į paiešką
Lenkija – Laboratoriniai reagentai – SUKCESYWNA DOSTAWA ODCZYNNIKÓW DO CENTRALNEGO LABORATORIUM – 9
Zespół Wojewódzkich Przychodni Specjalistycznych w KatowicachLenkijaPaskelbta 2026-07-22
4 dienos likoAprašymas
Priešmetu užsakymas yra sekundinė reaktivų tiekimas į Centrinį Laboratoriją. Užsakymo priešmetis buvo padalintas į 8 dalis – paketus
CPV kodai
Laboratory reagents
Dokumentai ir pateikimas
AI santrauka
Prisijunkite, kad gautumėte AI santraukąContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Lengyelország – Orvosi fogyóeszközök – Dostawa wyrobów medycznych (ekspandery, endoprotezy)
Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy Oddział w KrakowieLenkijaMedical consumablesDeadline per 29 dienasPublikuota 2026-09-03
Lengyelország – Antiszeptikumok és fertőtlenítő szerek – DOSTAWY PREPARATÓW MYJĄCYCH ORAZ DEZYNFEKCYJNYCH DLA WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY W LEGNICYLenkijaAntiseptics and disinfectantsHand care productsDeadline per 4 dienasPublikuota 2026-09-03
Lengyelország – Orvosi felszerelések – Zakup systemu robotycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w BełchatowieLenkijaMedical equipmentsOperating theatre devices and instrumentsSterilisation, disinfection and hygiene devicesDeadline per 11 dienasPublikuota 2026-09-03
Lengyelország – Diagnosztikai készletek – NZP.271.139.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dzierżawę urządzenia do izolacji kwasów nukleinowych wraz z dostawą kompatybilnych zestawów diagnostycznych (IVD) do izolacji kwasów nukleinowych do Pracowni Diagnostyki Molekularnej, ZDL dla WWCOiT im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 216 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w ŁodziLenkijaDiagnostic kitsAnalysersDeadline per 8 dienasPublikuota 2026-09-03