Grįžti į paiešką
Šis pasiūlymas yra pasibaigęs.
Vokietija – Sterilizacijos, dezinfekcijos ir higienos prietaisai – Einmalpumpen für Eurospender
Universitätsklinikum MünsterVokietijaPaskelbta 2026-07-20
Galutinis terminas praėjoAprašymas
Aukcijos objektas yra sudaryti rėminę sutartį dėl vienkartinio pumpų tiekimo, skirtų užsakovui esančiam Eurospender.
**Reference Code:** 2023/S 000-000000
**Publication date:** 01/01/2023
**Deadline:** 01/02/2023
**Country:** Germany
**Region:** Berlin
**Contract notice:** 2023/S 000-000000
**TED URL:** https://ted.europa.eu/TED/notice/udl?id=2023/S 000-000000
**OJEU URL:** https://eur-lex.europa.eu/TED/notice/udl?id=2023/S 000-000000
CPV kodai
Sterilisation, disinfection and hygiene devices
Dokumentai ir pateikimas
AI santrauka
Prisijunkite, kad gautumėte AI santraukąContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHVokietijaPharmaceutical productsDeadline per 41 dienąPublikuota 2026-09-03
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergVokietijaMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentNėra nurodytos paskutinės datosPublikuota 2026-09-03
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumVokietijaMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesDeadline per 31 dienąPublikuota 2026-09-03
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSVokietijaAutoclavesDeadline per 30 dienasPublikuota 2026-09-03