Bulgária – Vegyipari termékek – „Доставка на химикали, консумативи и резервни части за нуждите на ЦВП „Мехатроника и чисти технологии” – по 5 (пет) обособени позиции
Aprašymas
Обект на обществената поръчка е: доставка чрез покупко-продажба по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 от ЗОП. Предмет на обществената поръчка: „Доставка на химикали, консумативи и резервни части за нуждите на ЦВП „Мехатроника и чисти технологии” – по 5 (пет) обособени позиции, както следва: 1. Обособена позиция № 1 „Разтворители” – по 19 номенкл. единици, съгласно техническа спецификация; 2. Обособена позиция № 2 „Консумативи за тънки слоеве” – по 8 номенкл. единици,съгласно техническа спецификация; 3. Обособена позиция № 3 „Лабораторни консумативи” – по 17 номенкл. единици, съгласно техническа спецификация; 4. Обособена позиция № 4 „Резервни части за високотемпературна пещ, модел: LHTCT 08, производител: Nabertherm” по 2 номенкл. единици, съгласно техническа спецификация; 5. Обособена позиция № 5 „Резервни части за диференциално сканиращ калориметър, модел: DSC 404 F3 Pegasus, производител: Netzsch” – по 2 номенкл. единици, съгласно техническа спецификация. В обхвата на поръчката са включени следните дейности и отговорности на избрания изпълнител: доставка на химикали, консумативи и резервни части за нуждите на ЦВП „Мехатроника и чисти технологии” Място на изпълнение: гр. София, ул. „Акад. Бончев”, бл. 10, в сградата на Институт по електрохимия и енергийни системи „Акад. Евгени Будевски“ – Българска академия на науките (ИЕЕС-БАН). Срокове: доставките на продуктите / артикулите се извършват в срок до 6 (шест) месеца, считано от датата на сключване на договора за обществена поръчка, но не по късно от 30.04.2027 г. Участниците могат да подават оферти за една или за повече обособени позиции. Участието по всяка отделна обособена позиция е комплексно - за всички номенклатурни единици от обхвата й (където са посочени такива). Обществената поръчка се финансира със средства по: Административен договор за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ № BG16RFPR002-1.014-0006 „Национален център за върхови постижения мехатроника и чисти технологии“ по процедураBG16RFPR002-1.014 „Устойчиво развитие на Центрове за върхови постижения и Центрове за компетентност, в т.ч. и на конкретни инфраструктури или техни обединения от НПКНИ“, Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация“.
CPV kodai
Dokumentai ir pateikimas
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Bulgária – Gyógyászati gázok – Доставка на медицински газове и предоставяне на оборудване за тяхното съхранение и консумация за срока на действие на договора
ВТОРА СПЕЦИАЛИЗИРАНА АКУШЕРО-ГИНЕКОЛОГИЧНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ-ШЕЙНОВО ЕАДBulgarijaMedical gasesDeadline per 24 dienasPublikuota 2026-08-30
Bulgária – Vegyipari termékek – Периодична доставка на химически изделия и лабораторни изделия с общо и специфично предназначение за нуждите на Софийски университет „Св. Климент Охридски“, по 31 обособени позиции
СОФИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ "СВ.КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ"BulgarijaChemical productsVarious medicinal productsSpecial-purpose productDeadline per 10 dienasPublikuota 2026-08-27
Bulgária – Gyógyászati gázok – Доставката на медицински газове
Многопрофилна болница за активно лечение "Национална кардиологична болница" ЕАДBulgarijaMedical gasesDeadline per 21 dienąPublikuota 2026-08-26
Bulgária – Vas-klorid – Доставка на ферихлорид за нуждите на пречиствателните станции в район „Пречистване“ на „Водоснабдяване и канализация - Варна“ ООД
ВОДОСНАБДЯВАНЕ И КАНАЛИЗАЦИЯ - ВАРНА ООДBulgarijaFerric chlorideDeadline per 7 dienasPublikuota 2026-08-11